Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári diákmunka 18+ felett...

RunaDacino kérdése:

Nyári diákmunka 18+ felett ahol nem kell öltözö, 2 hónapra felvesznek s nem igényel nagy fizikai erönlétet. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Covid-19 elött McDonald's ban dolgoztam nyaranta egyetem mellett. De, genetikai betegség kezelése miatt egyre nehezebb lett öltözöben lenni a kezelés (számomra pozitiv) hatásai miatt, mivel eléggé kiáltam a sorból annak hála, s kollégáim zaklattak is miatta.


Ezt el szeretném kerülni. Föleg a jelenlegi politikai propaganda mellett.


Van vegyésztechnikusi végzettségem, C1-es angol nyelvizsgám s másodéves ELTE vegyész halgatóként fogok nyárba menni. Nem tudom hogy lesz-e nyári gyakorlatom vagy sem (ha igen, akkor lehet csak 1 hónapnyi diákmunkát tudnák vállalni). TESCO-ban dolgoztam 2 évet középiskola mellett, McD-ben 1 évet technikum + 1 félév mellett. Fizikai erönlétem mérhetöen kicsi. McDonald's-ban a burgonya kartonok (12.5 kg/karton) bár nem megeröltetö voltak, nem tudtam csinálni mint mások az én kinézetemmel (2-3 kartont egyszerre felemelni). Ez az erönlét kinézethez való alulteljesítése a genetikai hiba kezeléséböl adódik. 23 éves vagyok, nincsen jogosítványom.



Van diákmunka ami ezeknek az igényeknek megfelel? Csak nyáron tudok dolgozni, mert megprobáltam egyetem mellett s nem müködött.



2021. jan. 9. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Irodai nunka esetleg?


De igazándiból, nem nagyon tudsz válogatni. Eleve rengeteg kikötésed van. Csak nyáron legyen, ne legyen se túl nehéz, ne legyen öltöző? Mondjuk ezt a részét nem egészen értem. Van valami baj a megjelenéseddel?


A diákszövetkezetek amúgy úgy működnek, hogy kínálnak valamiyen jellegű munkát, ami konkrétan bàrmi lehet, bármilyen elosztásban lehet. Lehet reggel felhívnak és lemondják az egész heti beosztásodat, mert a megrendelőnek még se kell a diák. Vagy egy ideig nem keresnek, mert uborkaszezon van.

2021. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!