Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van félnivalóm ha most kezdtem...

Van félnivalóm ha most kezdtem gyakornokként, de még egyet felvesznek mellém (Ami nagyon nem jellemző erre a területre)? Többi lent.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nincs egy hónapja, hogy gyakornoki pozícióba jutottam egy irodába egy gazdasági területen. Sajnos elég nehezen rázódok bele, még most is nagyon sok mindent nem értek, volt hogy el is szúrtam valamit amiért le is lettem tolva, de elméletileg természetes dolog hogy betanulási idő alatt még sok mindent nem tud egy gyakornok.. és ezt mondta a csoportvezetőm is...

A múlthéten bejelentették a munkatársaim hogy megint keresnek egy gyakornokot. Nem igazán értettem miért vesznek fel még egyet ha engem nincs egy hónapja, hogy felvettek. Ennyire nincsenek megelégedve a munkámmal vagy esetleg kettőnk közül akarnak majd választani? Tény hogy elég nehezen indultam neki az egészen, de igyekszem amilyen gyorsan csak tudom megtanulni a munkát, de így hogy esélyt sem adnak, nehéz lesz bizonyítani.


Szimplán túlgondolom vagy esetleg tényleg előfordulhat ilyen ?



2020. febr. 24. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Egyetem után túl nagy sokk a munka, ezért túlparázod.
2020. febr. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nő a cég, több emberre van szükség, stb. Nem feltétlen veled van a baj.
2020. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is túlgondolod. Nem szoktak kirúgni valakit azért ha lassan tanul be. Max akkor fognak ha egyáltalán nincs kedved az egészhez. (Pl megkérnek valamire ami nem feltétlenül a te feladatod lenne, és nemet mondasz rá, hivatkozva arra, hogy így is el vagy maradva.) ÁLtalában ha vállalkozol több feladatra azt elég pozitívan értékelik.


(Én is lassan tanultam be, kb 3-4 hét, ami másnak 1-2 hét volt, utána viszont jobban dolgoztam, mint a többiek, illetve ha volt lehetőség (amikor valaki pl. szabira ment), akkor besegítettem. Ennyi bőven elég volt, hogy elégedettek legyenek.


Ha már eljutottál 1 hónapig, akkor ne most kezdj el aggódni. Az első 1-2-3hét általában nagyobb vízválasztó.

2020. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!