Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogsértést követett el a...

Jogsértést követett el a munkáltatóm, hogy ma még nincs a számlámon a decemberi bér?

Figyelt kérdés

A jogszabály szerint hó 10-ig rendelkezésre kell álljon.

Akkor itt nincs további kérdés ha jól sejtem. Jogsértés.


2021. jan. 11. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2021. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, kaphatsz rá egy forint 50 fillér késedelmi kamatot.
2021. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

"Jah, kaphatsz rá egy forint 50 fillér késedelmi kamatot."


ez így van!

ellenben, azt se felejtsük el hogy kiváló alap egy felmondási idő nélküli azonnali hatályú felmondáshoz!

Ha a dolgozó nagyon szabadulni akar, és nem akar a 30 nappal még tökölni, akkor itt az alkalom!

Azonnal hatály, indok: nem jött meg a bér időben.

Nem támadható. Még akkor se támadható ha a cég még ma fizet, mert tegnap kellett volna.

2021. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: ez így van, de ez a munkaügyi troll. Nem fog felmondani. "Hisz hová menne? Utcát seperni?"


Mondjuk a 3as is a munkaügyi troll, messziről bűzlik a stílusa, csak másik accountról.

2021. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Akkor itt nincs további kérdés ha jól sejtem.

Jogsértés."


Akkor ezt jól meg is beszélted magaddal. Engem már csak az érdekel, hogy miért írtad ki ide kérdést? Írd be inkább Wordbe, vagy papírra.

2021. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!