Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam az önéletrajzomba,...

Beleírjam az önéletrajzomba, hogy tőzsdézek?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlatra készítek önéletrajzot, gazdálkodási szakon. Kb 2 éve sikeres vagyok a tőzsdén. Ez előny vagy hátrány lenne ha pl egyéb készségeknél megemlítem?

2021. jan. 11. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Hallgatni arany!
2021. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
tőzsdézést nevezném a legkevésbé pénzügyileg tudatos lépésnek, szomorú hogy ezt meg kell magyarázni
2021. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én láttam a professionon még november végén egy olyan pozíciót a beck and partnerstől hirdetve, ahol említve volt, hogy a tőzsdei ismeret előny, ha ilyenre jelentkeznék beleírnám, de egyébként semmi szükség beleírni.
2021. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a tőzsdei ismeretek alatt egyik munkáltató sem azt érti, hogy vedd meg olcsón, add el drágán


ugye magyarázatot sem igényel hogy az ország huszonéves önjelölt pénzügyi zsenijeinek szakértelme ebben ki is merül tőzsde terén

2021. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!