Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi 1 normál fizetés?

Mennyi 1 normál fizetés?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, hogy normálisan el tudok vele tartani 2 gyereket + még a férjem is dolgozik... havi mennyi lenne az ami jó?
2008. dec. 2. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Amekkorák az igényeid. Ha nyáron nyaraltok, télen síeltek. A gyerekek külön tanárhoz járnak külön órákra. Új, drága autótok van, amit használtok is, utazgattok, kényelmes lakásotok, ami korszerű és modern berendezéseitek, bútoraitok és ezt fenn is akarjátok tartani akkor sokat keress. Ha nem nyaratok, nem síeltek, nincs külön óra, és elég egy használt autó, aminek kicsi a fogyasztása és a szervizköltsége, és egy alacsony rezsijű kis lakás akkor meg elég kevesebbet keresned. Ez elég relatív, minden az igényeid függvénye, mire mennyit szánsz.
2008. dec. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

ami nekünk megfelelne, így,hogy én a másodikkal vagyok GYED-n a férjem is én is közalkalmazottak vagyunk, fizetjük a lakás törlesztőt, plusz a havi rezsi. Szóval az igazándiból netto 250-300 lenne. Mert így a napi élelmiszeren kívül futná egy-egy gyerekprogramra is és új cipőre nekem, új kabátra a férjemnek és a szükséges ruhaneműkre a gyerekeknek. Enélkül nagyon be kell osztanom.

most vagyok túl egy jókora bronchitisen, mert most sikerült 2 hónap vízben járkálás után új cipőt vennem magamnak. Mert vagy magamnak veszek dolgokat vagy a gyereknek, és itt a gyerek az első.

2008. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Családi házban, négy főre a gondtalan élethez havonta kb. 7-800ezer kell (vagyis ha ketten keresnek, fejenként 350-400ezer). Ebben benne van a rezsi, a kaja amit épp megkívánunk alapon, két középkategóriás autó fenntartása, évi 2-3 utazás, és persze amire épp szükség van. Ennyi az, amennyivel már nem kell azon idegeskedni, hogy mi romlik el, és nem kell máson kispórolni, ha valakinek új kabátra van szüksége. Meg lehet élni ennek a negyedéből is, nekünk is sikerült sokáig, de akkor be kell osztani.
2008. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

eleg durva osszegeket irtok

mi ketten elunk 100 ezerből, illetve marciustól harman fogunk.

en azt mondom már 250 nettó eleg lenne két felnőttre, két gyerekre, ha főzöl, és nem minden nap kajat rendeltek, es ebbe már belefer egy egy etterem is.

az ember beletanul egy ido utan mit vegyen és hol, hova menjen, stb.

2008. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak. Mi most 230 nettot kapunk 4-en vagyunk. Hát szűkösen elég arra amit mondasz. Főzök amikor csak lehet. Főleg a kicsinek és magamnak. A Nagyfiú óvódás, neki azt kell kifizetni, a férjem a munkahelyén eszik azért is fizetünk. Nem fér bele sem kaja rendelés sem étterem és én általában magamon spórolom meg azt amire éppen szükség van.
2008. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ha új munkát keresel, akkor a bérigényed legyen nettó 120.000 körül. Ez nem túl sok, de nem is kevés. Ha a férjed is keres kb. ennyit akkor elégnek kell lennie. Azt nem mondom, hogy ebből még félre is tudsz rakni, de lehetséges.
2008. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Hát igen...én összetenném a két kezem, ha havi 230 nettónk lenne, nem kellene senkin se spórolgatnom :) ! Szépen megélnénk! Sajnos mi sokkal kevesebből élünk! De meg vagyunk!Micsoda összegek? 4-500 ezrek havonta! SAjnos ez nagyon sok mindenkinek csak álom, pedig dolgozunk becsületesen, tanultunk becsületesen, de kinek mi jutott!De nem feltétlen boldogabb az, aki több száz ezret keres havonta, mint mi akik BOLDOG családban élünk! mi is megoldjuk a nyaralást meg mindent! Csak ügyesnek kell lenni! Manapság örülhet az ember, ha dolgozhat, ha van munkája! És ezt a munkaadók nagyon jól tudják is :S !

2008. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az vagyok aki 230-ból él. Mi évek óta nem nyaralunk.50 törlesztőnk van másik 40 a rezsink. 10-z ovi 10a férjem kajája.Lehet számolni.Meleg cipő kell a kicsinek ami kb 6-7 ezer, a nagynak is kell valami meleg a téle az is annyi.Szóval nálunk ez vanS nem sírok itt senkinek csak nem szeretem ha igy beszélnek hozzám.


S meg kell mondjam mi is Boldog családban élünk.

2008. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaés örülhet az ember ha munkája van? s tudják a munkaadók? igen és ki is használják. se táppénz ha beteg a gyetrek se szabadsádg.

Bocs ha az előbb magamra vettem.

TUdod ha lejár aGYED arrok nekem nem lesz munkám,mert a munkahelyemet Horvát áginak hála átszervezték és 100 km-rel arréb kéne járnom dolgozni,mint ahoil lakom.

2008. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Én az vagyok, aki a 7-800ezret írta. Mint mondtam, ennek a negyedéből is meg lehet élni, de tapasztalataim szerint ennyi kell ahhoz, hogy egyáltalán ne legyen otthon téma a pénz.
2008. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!