Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szakmunkások mekkora része...

A szakmunkások mekkora része gazdag?

Figyelt kérdés
Itt minden második troll szerint millió alatt fel sem kelnek burkolni. De valahogy a szakmunkások többségéről nem az jön le, hogy a napi egy doboz cigin kívül bármire lenne pénze.

2021. jan. 15. 16:28
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
93%

Aki egy saját ingatlanban lakik és 350et keres plusz 200at maszekol az ki szerint gazdag?

Az hogy ki mit vesz a megtakaritott pénzéből meg messze nem számít... Most rá azt mondja "valaki" hogy gazdag mert van mustangja. Neked meg van 40 milliód a bankba, de azt nem látja senki akkor te nem vagy gazdag?

A gazdagság nem itt kezdődik. Messze se

2021. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek építőipari vállalkozót, van vagy 10-20 embere legalább, és ők egész házakat húznak fel, nem ilyen csip-csup lakossági apróságokkal foglalkoznak, hogy jaj leesett egy csempe a falról. Na még ők sem "gazdagok" csak mondjuk magyar viszonylatban eléggé jól élnek.
2021. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
22%

11.-nek.


Igen, de 100 magyarból, hánynak van saját, HITELMENTES, 15M+ autója, saját, HITELMENTES háza, és keres 500+-t?

2021. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
91%

11 vagyok.

Jónéhánynak. Persze túlnyomó részének nincs.

De ez megint egy olyan dolog, hogy ÉRTÉKREND.

Nem kifelé élek. Nekem sokkal nagyobb megnyugvás, hogy olyan anyagi biztonságot építettem fel magamnak és a családomnak hogy anyagi jellegű törést nem okozna az se ha a feleségemmel együtt nem dolgoznánk mostantól 5 évig.

Igaz egy régi toyotám van. :(

Mondom értékrend... nem kell irigykedni és soha sem tudhatod hogy az általad irigyelt vagy olyan ember akire felnézel IGAZÁBÓL milyen helyzetben van.

Arról nem is beszélve hogy ez mind csak anyagi... nem az a lényeg.

2021. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

"Én most építkezek, elég fasza árajánlatokat kapok, át tudom küldeni, ott van benne, hogy kb másfél hetes melóra 550 ezer nettó a munkabér."


Elég olcsóak...

2021. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Elég olcsóak..."


Azoknak mondhatod, akik azt se tudják merre vannak arccal:)

2021. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Nyilván a való életre vagyok kíváncsi, nem a trollokra :D


#13: Szerintem 100-ból úgy 2 magyarnak. Abból meg 1,95 vezető pozícióban vagy keresett szellemi munkakörben dolgozik, 0,1 pedig melós. Én a gazdagságot (vagy felelős pénzügyi döntéseket) nem abban mérném, hogy valaki örököl egy házat, és a normális esetben arra költendő pénzét meg elkölti egy 15 milliós kocsira... :D Ha a drága kocsit kiveszed a feltételek közül, akkor rögtön sokkal többen lesznek. Én ezt a különböző értékrendnek tulajdonítanám.

2021. jan. 15. 18:05
 18/45 anonim ***** válasza:
49%

"úgy 2 magyarnak. Abból meg 1,95 vezető pozícióban vagy keresett szellemi munkakörben dolgozik, 0,1 pedig melós."


WTF?

2021. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Ha nem jöttél rá, hogy ez egy elírás, akkor nem velem van a baj :)))
2021. jan. 15. 18:26
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevesen. Eleve nem úgy megy a dolog, hogy kiváltja az ember az adószámot, aztán dőlnek a megrendelések.


Meg aztán nem az okos emberek mennek szakmunkásnak. Kevesek egyedül egy vállalkozás felfuttatásához. Inkább csak kitöltik a saját idejüket munkákkal, aztán itt meg is áll a tudás. A gazdagsághoz meg ennél tovább kell lépni.

2021. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!