Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szakmunkások mekkora része...

A szakmunkások mekkora része gazdag?

Figyelt kérdés
Itt minden második troll szerint millió alatt fel sem kelnek burkolni. De valahogy a szakmunkások többségéről nem az jön le, hogy a napi egy doboz cigin kívül bármire lenne pénze.

2021. jan. 15. 16:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
2021. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
52%

A vallalkozo jol keres, a munkasok nem.

Mikor a vallalkozo elker 550et abbol napi kb 10-15ot fizet a munkasnak, attol fugg milyen jol dolgozik. De ezt te nem tudod, csak az 550es szamlat latod.

A 10-15 zsebbe megy es minimalberre vannak bejelentve 4 oraban.

En alkalmazott voltam Magyarorszagon, 10 orat dolgoztam annak idejen 650es oraberben es 6 oraban voltam bejelentve. Volt olyan hely is ahol 2013ban 500-t kerestem orankent 4 oraba bejelentve, kezdo festokent, a fonok meg uj autoval jart. Ha valamit bejefejztunk korabban pl 4 ora alatt akkor mentunk haza , 4 ora volt kifizetve es masnap uj haznal festettunk.

A bolti dolgozok jobban kerestek mint en mert 8 orajuk mindig megvolt es 8 oraba be is voltak jelentve.

Azota gondolom jobb a helyzet, szerintem olyan 1100 korul lehet az oraber de ketlem hogy a 8 oras bejelentes megvan.


Mindenki nem lehet vallalkozo mert akkor nem lennenek alkalmazottak es mindenki egyedul nyomna. Bizonyos dolgokhoz 2 ember kell legalabb es egy teljes haz festese is sokaig tartana 1 embernek.

2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

43

Jól gondolod, van két ismerősöm is (egyik, darus építő iparban, másik mezőgazdaságban dolgozik, traktoros)


Mindegyik minimálbérre van bejelentve, számlára kapna 150 körül, a többi borítékban, a pénz 350-450, de nagyon sokat kell menni, sokszor hétvégén is.


Ez vidék (békés megye), nagyobb városokban nem tudom hogy megy.

2021. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én konkrétan burkoló vagyok, nem vagyok gazdag, de nem panaszkodom. Egyedül dolgozom, havi kb 26 napot! Egy évben kb 10 hónap munka van. Nem iszom, nem dohányzom! Volt nekem is már milliós havi bevételem, de az 5 év alatt max 3 szor! A szerszám amortizáció, az autó, a tankolás havi szintre lebontva elvisz kb 150-et. Akikre te gondolsz hogy nincs pénzük cigire se, azok az egybites, alkesz, ostoba, csajok után fütyülgető, igénytelen barmok akik reggel már a sört szopogatják a kisbolt elött! Többek közt ezért végzem el magam a segédmunkát is, és ezért lettem magánvállalkozó, mert nem bírom elviselni azt a közeget! Nekik köszönhetően kialakult egy kép az emberekben a szakikról, aminek mi értelmesebbek isszuk meg a levét!
2021. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!