Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetek színész Amerikában?

Lehetek színész Amerikában?

Figyelt kérdés

Szeretnék színészkedni Amerikában! Nem olyan lehetetlen mint gondolnátok,a nagyszüleim kint élnek Texas-ban, nyaranta 1-2 hónapot ott töltök náluk! Az angol megy,egész kicsi korom óta magyarul és angolul is tökéletesen beszélek! Egy ideje felmerült bennem, hogy én színézkedni szeretnék de a Magyar színészek nem igen sikeresek...!

Tudnátok segíteni 1-2 tanáccsal?



2021. jan. 18. 09:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

„16.:Értem.Szóval akinek mindkét szülője magyar,vagy csak az egyik,de Amerikában született,az már nem magyar származású.Világos.Köszönöm hogy felvilágosítottál róla. :)”


Én nem ezt írtam. Magyarországról kiment sikeres színész van kevés. És azt sem írtam, hogy nincs, csak azt, hogy nem sok.


Kabos Gyula nálunk sztár volt. Jávor Pál meg az első magyar filmcsillag. Amerikában meg senkinek nem kellettek.

2021. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21:Akkor ki az a nem sok?Én pl. színészek közül csak Osvárt Andreát tudom.
2021. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
+ talán Dobó Kata egy kicsit,de ő csak Vajna miatt volt az.
2021. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Dobó Kata?
2021. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
Osvárt Andrea főleg Olaszországban dolgozik.
2021. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25.:Értem.De akkor mégis te kiket értesz a nem sok alatt?
2021. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor Görög Zita?
2021. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!