Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként 27 évesen megéri...

Diplomásként 27 évesen megéri kitanulni targoncásnak vagy úgyse vennének fel sehova?

Figyelt kérdés
Mennyi eséllyel kapnék állást miután megszerzem a jogsit? Mennyire lenne hátrány a diploma (amit nem tagadhatok le, mert több mint fél évtizedig oda jártam)?

2021. jan. 19. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Vannak diplomák, amivel megéri. Vannak, amivel nem. Nem írtad milyet szereztél, szóval ezt nem tudjuk megmondani.
2021. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Túlképzett vagy
2021. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Felvesznek!
2021. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Mindig megéri újat tanulni.
2021. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

"amit nem tagadhatok le, mert több mint fél évtizedig oda jártam)"


Attól még letagadhatod.

2021. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5: És mit mondjak helyette? Vakartam a golyóimat? Mert hazudni nem lenne jó, főleg ha utána is tudnak simán nézni. Bár fateromnak van egyéni építőipari vállalkozása (KATA), de a fizikumomon (kórosan sovány vagyok), úgyse hinnék, hogy annyi évet töltöttem fizikai munkával (meg annak is utána lehet járni, hogy kamuztam).
2021. jan. 19. 13:03
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted egy targoncás állásnál hol érdekel bárkit, hogy mit csináltál 5 éve? Van-e targoncás tapasztalatod, jogsid, vagy nincs. Ennyi érdekli őket, a többi számukra irreleváns.
2021. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
persze az a legjobb, nehogy nyelvet tanulj vagy valami értelmeset, tergonca 4ever
2021. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7: És pályakezdő targoncásként hol lehet tapasztalatot szerezni?


Mert akkor megint az az ördögi kör/22-es csapdája lesz, mint most, hogy "nem veszünk fel, mert nincs tapasztalatod, de nem lesz tapasztalatod, amíg nem veszünk fel".

2021. jan. 19. 13:52
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincs kapcsolatod akkor nem lesz csak ha szerencséd van betanított operátori munkára, vagy takarításra, vagy elvégzed az őri tanfolyamot, kiváltod az engedélyit és el tudsz menni őrködni, más nincs, ha nincs protekció. Én már végig jártam a témát, lassan 40 éves leszek 4 okj-való, érettségivel csak xar munkáim voltak.
2021. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!