Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomásként 27 évesen megéri...

Diplomásként 27 évesen megéri kitanulni targoncásnak vagy úgyse vennének fel sehova?

Figyelt kérdés
Mennyi eséllyel kapnék állást miután megszerzem a jogsit? Mennyire lenne hátrány a diploma (amit nem tagadhatok le, mert több mint fél évtizedig oda jártam)?

2021. jan. 19. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

"#7: És pályakezdő targoncásként hol lehet tapasztalatot szerezni?"


Hol írtam, hogy pályakezdőket nem vesznek fel?

2021. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
srácok, nem vágjátok hogy ki tette fel a kérdést? minek kell etetni?
2021. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#11: Ezt írtad:

"Van-e targoncás tapasztalatod, jogsid, vagy nincs. Ennyi érdekli őket"


Lefordítva: Tehát azt írtad, hogy a tapasztalat és jogsi érdekli csak őket. Jogsit ugye meg lehet pénzért szerezni, tapasztalathoz pedig korábbi munkavégzés szükséges. De ha valaki pályakezdő és tapasztalat hiánya miatt nem veszik fel (és ugye kezdőként tuti nem lesz tapasztalata), akkor munka hiányában nem tud tapasztalatra szert tenni.


Így elég világos és most már jól megértjük egymást?

2021. jan. 19. 16:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Hol írtam, hogy tapasztalat hiányában nem vesznek fel?
2021. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A CV-ből annyi érdekli őket egy targoncás állásnál, amennyit leírtam. Ennyi a releváns infó számukra. Ebből nem következik, hogy tapasztalat nélkül nem vesznek fel.

De nyilvánvalóan előny lehet, ugyanúgy mint bármelyik más állásnál előny tud lenni, ha már dolgoztál az adott munkakörben. Hogy szereztél diplomát ilyen nehéz felfogással?

2021. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14: Légyszíves ne játsszuk már az értetlent, ezt írtad:


"Van-e targoncás tapasztalatod, jogsid, vagy nincs. Ennyi érdekli őket"


Tehát ha valakinek van targoncás tapasztalata akkor érdekli őket az illető mint munkavállaló, ha nincs akkor nem érdekli. Ha nem érdekli akkor értelemszerűen kevés eséllyel fogják felvenni. Most komolyan, körbe kell magyaráznom, hogy mit írtál a saját kommentedben...? xD

2021. jan. 19. 17:36
 17/18 A kérdező kommentje:
#15: Ja oké, így már világos. Bocsi, szóval kezdő targoncásként is el lehet helyezkedni, de előny a tapasztalat. Csak ugye sajnos itt meg az a bökkenő, hogy mindig lesz targoncás, aki tapasztalattal is rendelkezni fog.
2021. jan. 19. 17:38
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Balázska, elemedben vagy ma is.
2021. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!