Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki dolgozik most home office-b...

Ki dolgozik most home office-ból? Ki mehet be továbbra is a munkahelyére?

Figyelt kérdés

És milyen munkakörben dolgoztok?

Csak kíváncsiságból kérdezem. Nekünk ma zárt be az iroda, holnaptól kizárólag home office. (Adótanácsadás területén dolgozom)



2021. jan. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
ITben dolgozom, március óta HO. Nem is biztos, hogy visszamegyünk.
2021. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy csak ma zárt be nektek? Vagy miért pont ma?
2021. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 10 hónapban akkor folyamatosan be kellett menned?

Pont most, amikor ismét leszálló ágba került a vírus, akkor rendelik el a HO-t?


Jó kis cég, elmondhatnád a nevét, legalább tudjuk, hogy hova nem kell menni.

2021. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom az én esetem mennyire tekinthető HO-nak.


Én alapból mindig is itthonról dolgoztam, de mivel szerettem, illetve kapcsolatépítésre is jó volt, valamint komolyabb tárgyalásokhoz, én Közösségi Irodákba (több helyre is) jártam hetente 2-3 alkalommal.


Egyéni vállalkozóként, pont fordítva a 8órás irodai alkalmazottakhoz képest, vonz(ott) az irodai környezet, viszont anélkül hogy fixen 8 órát kéne minden nap ugyanazokkal az emberekkel és feladatokkal töltenem.

Ezért szeretek (járványidőszakon kívül természetesen) Közösségi Irodákba járni. A hangulat is jó, illetve kapcsolatépítésre is megfelelő helyszín.


Üdv,

egy VA

2021. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig se volt kötelező bejárni, de opcionálisan be lehetett menni, viszont mostantól szigorúan csak home office van. Azért heti 1x-2x hasznos volt személyes meetingeket tartani, de hát most már maradnak a video call-ok és telefonhívások.
2021. jan. 20. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
AR könyvelő vagyok, nálunk is március óta HO van, bár egy ideje van egy helyfoglaló rendszer, így aki be szeretne menni az irodába az be tud, szerintem ez így hasznos megoldás.
2021. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!