Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek állásinterjún hogy...

Mit tegyek állásinterjún hogy elnyerjem a cég tetszését?! (folytatás lent)

Figyelt kérdés
Ez a legelső interjú az életemben és nem tudom hogy, hogyan nyerjem el a tetszésüket. Irodai meló árajánlatokat kell hogy készítsek illetve kapcsolatot kell tartanom megrendelőkkel és beszállítókkal
2021. jan. 21. 15:29
1 2
 11/19 anonim válasza:
50%
Hazudj. Sokat.
2021. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdemes a szakmai részt túl-tolni, mint ahogy írták itt sokan, én még a 90-es évek végén voltam sok állás interjún. A végén mindig kiderült, hogy le sem szarták, hogy ki milyen volt szakmailag, csupán azt nézték, hogy ki a szimpatikus nekik. (Persze az alap, hogy a teszt maximális legyen, ha kérnek olyant és alap az is, hogy tudja szakmailag amit kell.) Mármint, hogy nekik ki a szimpatikus, nem feltétlenül emberileg. De sok állás már előre le is van zsírozva ,csak alibiből behívnak pár embert, érdemes ezt is számításba venni.
2021. jan. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

hát igen 12-es


a 20+ éves tapasztalatai marha relevánsak.

2021. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
13-as, nem hinném hogy a világ számottevően változott volna. Szimpátiára mennek rá, mert anélkül semmi nincs, nem akarnak olyan emberrel dolgozni, aki már eleve nem szimpatikus, vagy rosszabb esetben konfrontálódni másokkal. De még léteznek ún. hatalmi szempontok is, pl. túlképzettség, túl okos valaki, belelát a dolgokba, veszélyes stb. ami valahol kizáró ok. Amúgy tudnék mesélni, kb. 100 olyan story-m van, arról hogy kit-kiket vettek fel egy pozícióra és miért, amin hátast dobnál, de az nem az a fúrum és itt nincsen erre lehetőség.
2021. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

"túlképzettség, túl okos valaki, belelát a dolgokba, veszélyes stb. ami valahol kizáró ok."


Igen, gondolom ezzel nyugtatod magad, hogy csak túl okos voltál, beleláttál volna a dolgokba, ezért nem vettek fel...



:D)))

2021. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 hallottam olyat, hogy a hárombetűs, piacvezető pénzügyi tanácsadó céghez ezért nem vettek fel valakit... Mármint szerinte. :o)
2021. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
15# ki mondta hogy sehova nem vettek fel? ki fizet, hogy lejárassál, bele-trollkodj, belepofátlankodj a kommentembe. a titkosszolgálatok szoktak itt a gyakorin ilyen trollokat alkalmazni, ilyen átlátszó 40-es IQ-jú trollokat, hogy manipulálják szerencsétlen tini kérdésfeltevőket. Bezzeg face-to face sosem állnának ki az ember ellen. Gusztustalan féreg népség.
2021. jan. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17: mit szívsz? :D jó cucc lehet
2021. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem vesznek fel sehova, mert olyan gondolataid vannak, amik a 17-es válaszhoz vezetnek.
2021. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!