Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki mobilbankárkén...

Dolgozik valaki mobilbankárként a Fundamentánál?Szeretnék néhány dolgot kérdezni a munkával kapcsolatban!

Figyelt kérdés

#Fundamenta,mobilbankár
2021. jan. 22. 14:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Engem anno 1 éve kb az akkori munkatarsam megkeresett akivel egyébként 5 mondatot vallottam, hogy szeretnék e kötni, és dolgozni is a Fundamentanal mint személyi bankár. Örültem neki, mondom igen biztos jó lehetőség, aztán az ő mentora le is fénymásolta az érettségi bizonyítványom, majd beregisztraltak egy 4 napos képzésre. A gond ott volt, hogy nem bírtam elmenni, mivel pont aznap reggel jöttem haza a munkából, és felhívtam őt, közöltem vele hogy nem bírok most menni, regeljenek be a következő képzésre. Telefonon kb fél órát győződött, hogy menjek el mire végre megértette hogy nem bírok, és a következő képzésre akarok menni inkább. Ott kezdett gyanússá válni a dolog. Eltelt 1 hónap, el is mentem a 4 napos képzésre ahol az első nap egy iszonyú nagy tudású pénzügyi ember tartott előadást, aztán jött az utolsó 2 nap, a bepalizàs része. Kiálltak a vezetők kosztumbe, fehér ingben nyomták a dumat, hogy itt mindenki milliomos lehet csak rajtunk áll a dolog, aztán miután vége lett a 4 napnak rá 1 hónap múlva lett volna a központi vizsga, ami után dolgozhattam volna a Fundamentanal. Hát az lett a vége, hogy nem mentem el.. Adtak egy üres füzetet amiben 200 nevet telefonszámmal össze kellett volna gyűjtenem, majd felhívni boldog boldogtalant. Rájöttem hogy az egész nem nekem való. Legtöbben pont a gusztustalan ramenoseggel rontják el az egészet. Valaki biztos meggazdagszik belőle, csak ebbe az elején kell beszállni, kapcsolatrendszert kialakítani. Rájöttem hogy mindenki a saját érdekeit nézi, megkeresnek komuvest, festot, gyári munkást mindenkit. Egy dolog biztos, hogy amibe igazán van pénz azzal nem fognak csak úgy megkeresni, egyszóval egy hülyeségnek tartom az egészet
2021. febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. márc. 31. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!