Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik azok a könnyen kitanulható...

Mik azok a könnyen kitanulható szakmák, amikkel egyéni vállalkozóként 400.000 Ft nettó felett lehet keresni átlagos munkaidővel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki megunja az amúgy korrektül fizető szakmáját és váltáson gondolkozik.

Milyen olyan szakmákat tudnátok neki ajánlani, amit 1-2 éven belül ki lehet tanulni és könnyen lehet egyéni vállalkozóként csinálni.

Feltételezzük, hogy a személy precíz, jól eltudja adni magát és megbízható, jó kisugárzású és tájékozott. Szóval nem egy hülyegyerek.


Ilyenekre gondolok, mint például a személyi edző, burkoló, festő-mázoló, villanyszerelő vagy légkondi-szerelő, masszőr, fodrász. De írhattok bármit, szeretnék ötleteket kapni (igen, a valaki alatt burkoltan magamat értem). :)


Köszönöm előre is!



2021. jan. 24. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem, hogy az asztalos szakmát tanulom ki. Azért választottam ezt, mert egy dolgot szeretek nagyon: dolgokat készíteni, amik szépen néznek ki.

Valahogy elkerülte a figyelmem ez a szakma mindig, pedig nagyon gyakran szoktam nézni barkácsolós videókat, néha bementem csak úgy körülnézni Mömax-ba, mert érdekelnek a bútorok és lakberendezés.

Ahogy utánanéztem, ezzel is lehet jól keresni akár alkalmazottként is, de vállalkozóként főleg. Illetve lehet ezt nagyon magas szinten végezni, 3d tervezést kitanulni mellé, cnc programírást, stb.

Bár, ha belegondolok, azt sem bánom, ha egy ideig kevesebb lesz a fizetésem, mert szerintem ezt nagyon élvezném. :)

2021. febr. 4. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!