Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találhatnék munkát...

Hogy találhatnék munkát programozóként?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve járok egyetemre de még nem dolgoztam és nem tudom hogy kezdjek neki. Szakmai gyakorlat vagy rendes munkahely is megfelelne. Az egyetem nem igazán segít ebben, a honlapon csak ez a lista van

[link]



2021. jan. 28. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Csinalj 1 linkedin profilt, regisztralj professionra, es ird meg a cv-d. Viszonylag hamar megfognak keresni a fejvadaszok
2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
És egyik helyre se adtál be cv-t??
2021. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az egyetem nem dadus, nem fognak pelenkázni téged. Ennyire élhetetlen nem lehetsz! Nem beszélgetsz a többiekkel, h ők hogyan csinálják?
2021. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#1 A fejvadászok nem keresnek tök kezdőket.

Ha nappalin vagy keress diákmunkát, arra könnyebben felvesznek pl. Műisz.

2021. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
#4 Faxt nem, engem évek óta keresnek, annó mikor kezdtem állást keresni heti egy levelet kaptam. Más kérdés, hogy azt másik száz ember is megkapta, deha téged nem keresnek akkor ott valamit nagyon elcsesztél.
2021. jan. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, te azt gondoltad, hogy majd az egyetem alátdolja a konkrét állásajánlatokat?

Huszonéves vagy, ideje a saját lábadra állni!

Senkinek nem hull az ölébe a gyakornoki hely, vagy állás!


Írj egy jó kis önéletrajzot, és küldözgesd el 20-30 cégnek. Írj hozzá ütős motivációs levelet is.


(bár nem vagyok benne biztos, hogy ilyen hozzáállással, és tájékozatlansággal ez menni fog :( )

2021. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Schönherz iskolaszövetkezet főleg fejlesztő állásokkal (diákmunkával) foglalkozik.

[link]

2021. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
2021. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!