Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegyük fel, hogy szereted a...

Tegyük fel, hogy szereted a munkád, és nem akarsz váltani. Egy másik munkáltatónak viszont kellenél. Mennyi pénzért vállalnál el egy próbanapot?

Figyelt kérdés

Állást ajánlott egy másik cég (ott is ugyan olyan munkaterületen kellene dolgoznom), de visszautasítottam, mivel elégedett vagyok a jelenlegi munkahelyemmel.


Ekkor mondták, hogy szeretnék, ha legalább egy próbanapra elmennék, kipróbálnám, aztán megbeszéljük... és rákérdeztek, hogy mennyiért vállalnám a próbanapot (amin kicsit meglepődtem, mert komolytalanabb helyeken próbanapra nem is fizetnek).


Mennyit mondjak, érdemes valami komolyabb összeget bemondani, hogy lássam a reakciójukat? :) Vagy reális napi bért, esetleg + valahány %-ot?



2021. jan. 29. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
A mai magyar statisztika szerinti minimálbért mindenképp
2021. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Reálisat mondj, de annyit amennyiért úgy érzed, hogy megéri váltani
2021. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi beredre szamolj ra 10-20 szazalekot, oszd vissza munkanapok szamaval es mond be a szamot
2021. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten, hogy én próbanapra menjek bárhová. Ha nagyon akarnak, adjanak ajánlatod, olyat, hogy elgondolkodjak. Legutóbb ez 20 százalék volt.
2021. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak olyan cegek ahol fel se vesznek probanap nelkul, budapesten IT ban tudnek mondani kapasbol 2-ot, mas szektort nem ismerek de biztos mashol is van ilyen. A probanap nem feltetlenul arrol szol ezeknel h kapsz egy jirat es mint a kommandosok vagy megoldod v nem es ezen all vagy bukik minden... hanem inkabb arrol hogy hogyan josz ki a csapattal, kersze segitseget ha segitsegre szorulsz, jofej vagye, fel tudsze szabadulni...
2021. jan. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5: aham, mert a programozók nagy része olyan, hogy egy nap alatt feloldódik és jó fej. Nem előítélet, évek óta sok programozóval dolgozom együtt. 80 százalékuknak ez nem erőssége.
2021. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A normál fizetésre kapásból 20%-ot ráígértek (de többet kellene utaznom).


Tehát tegyük fel, hogy a jelen munkahelyemen a napi fizetésem 20 ezer Ft. Ők 24-et adnának.


Próbanapra mennyit kérjek? Ha bemondok 50 ezret, az nagy tiszteletlenség (vagy nem is tudom hogy fogalmazzak), értitek :)

2021. jan. 30. 13:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen számok mellett 25-öt mondanék.
2021. febr. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 20-at mondanék a saját helyzetemből, mert nekem ott van egy lélektani határ, hogy na jó... De neked kell tudni.
2021. febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én csak a szakmámban dolgoztam és nincs tervem másban elhelyezkedni.

Ilyen esetben +20%-ért vagyok hajlandó váltani, vagy sokkal jobb juttatási csomagért. Az előző munkahelyemről azonos fizetésért váltottam, viszont céges kocsi, negyedéves prémium és sokkal jobb juttatási csomag miatt döntöttem úgy, hogy váltok.

2021. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!