Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás állás fizetését...

Diplomás állás fizetését érdemes a hiperes árufeltöltők béréhez mérni, hogy lássam mennyire semmit nem érek?

Figyelt kérdés

Diplomásként diplomás munkakörben a GBM-et kapom, ami bruttó 210/nettó 140. (most lesz tán 4% emelés)


És azzal szórakozom, hogy portálokon a nagy hiperláncok árufelöltői raktárosi béreit nézem -mennyit fizet lidl aldi tesco spar penny stb


És azt látom, hogy szó szerint NEM LÉTEZIK olyan hiperlánc, amelyik a legutolsó 8 elemis kezdő árufeltöltőnek ki merne fizetni bruttó 210-et. Mindenütt magasabb a bér ennél.

Nekem meg diplomásként ennyi.

És nem is lesz több. Amíg itt maradok addig nem.


Érdemes így összevetni munkaköröket szektorokat? hogy egy 8 elemis dobozpakolónak a nagy rabszolgahajcsár teszkó nem mer nettó 140-et adni...nekem meg mernek.


2021. jan. 30. 14:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
ja nem....
2021. jan. 30. 15:44
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
De Te vagy az a kerdezo aki 15-20 eve dolgozik aktatologatokent ezzel a vegzettseggel es sir, hogy nem no a bere. Tessek jelentkezni!
2021. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"ezzel a vegzettseggel "


MI az hogy "ezzel"? ..... ott felsoroltak kapásból 4-et....

2021. jan. 30. 15:48
 14/27 anonim ***** válasza:
31%
Nyomorek, es neked van felsofoku diplomad? Tudnad miert van 4 felsorolva, nem azert, mert mindegyiket kerik.
2021. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Igen, ezt a megszoksz vagy megszöksz dolgot tolják folyamatosan, viszont a helyzet komplexitását fokozza, ha van olyan elvetemült az ember, hogy SZERETI a hivatását... Amit a cserébe aprópénzt adó állam mocskosul ki is használ. Ugyan én nem ilyen területen dolgozok, de remek példa erre az óvodapedagógusi réteg. Nincs szívük felállni a sok totyogó mellől, hiába keresnek annyit, amennyiből max mamahotellel, a kajavásárlásnál is mérlegelve lehet megélni. És a társadalmunk egyik alappilléréről, az alapvető nevelésről van szó... Lényegében az ő kezükben van, hogy a gyerek érzelmileg kiegyensúlyozott vagy egy pszichopata lesz-e, tele gyerekkori traumákkal. A tanárok, egészségügyisek (bár ők most még kaptak is emelést), rendőrök, tűzoltók stb. dettó.

Persze, lehet váltani. Ameddig a külsősöktől is csak ezt a tanácsot kapjuk, amíg az átlagember is ilyen mentalitást vall, addig milyen (jelen esetben anyagi) megbecsülést várunk?


1-2 éven belül nagyon ki fog borulni ez a bili, mert a sok "el lehet menni"-be taszított ember miatt össze fog roppanni az egészségügy, oktatás. És akkor majd tapsolhatunk, hisz legalább az SSC-k tele vannak pályaelhagyó, ellehetetlenített diplomásokkal, jujjdejó! :)

2021. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

", es neked van felsofoku diplomad?"


Igen van!! Nem is egy! És melyik van nekem a felsoroltak közül? Mondjuk egyik se...


meg az X év olajipari tapasztalat is vicces. Hát mi más lenne mint olajipari tapasztalat.

2021. jan. 30. 15:52
 17/27 A kérdező kommentje:

"1-2 éven belül nagyon ki fog borulni ez a bili,"


ezt hallgatom rendszerváltás óta. nem fog az összeomlani amíg vannak hülyék akik 5 év egyetem után elmennek tanárnak 140-es bérért.... addig semmi se lesz

2021. jan. 30. 15:58
 18/27 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy nem fog borulni semmilyen bili, hisz tele van a közszféra ilyen ostoba dupla nullákkal, mint a kérdező.
2021. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
36%
De pont erről beszélek, egyre kevesebb ilyen "hülye" van. Rokoni körömben van frissen végzett tanár (magyar-töri), és a kb. 60 frissen végzett szaktársa közül talán tízen mentek végül tanárnak... És ez magyar-töri szak, amivel az eredeti szakmán kívül sokra nem megy az ember, és akkor a nyelveket, természettudományos tárgyakat nem is említettem, azoknál tényleg csak az elvetemültek maradnak a pályán!
2021. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

" hisz tele van a közszféra ilyen ostoba dupla nullákkal, mint a kérdező."


így van. meg a mentők meg a rendőrség meg az oktatás meg a szoc szféra meg az eü stb stb stb....

2021. jan. 30. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!