Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra...

Jelentkeztem egy állásra szakmailag megfelelne viszont angol alapfokot kér,amivel nem rendelkezem ettől függetlenül megkaphatom az állást?

Figyelt kérdés

ha megkapom gondot fog jelenteni

esetleg ha képzem magam elég lehet


(egyébként játékokból,feliratos filmekből,angol programokból valamilyen szinten értek angolul) beszélni folyamatosan nyilván nem de nem teljesen idegen azért.

Régebben németet tanultam érettségiztem is belőle középfokon nem tudom ezzel érhetek-e valamit.



2021. febr. 2. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkaphatod. Sok helyen passzív angolt tesztelik csak meg azt, hogy írásban esetleg hogy boldogulsz. Nekem eddig minden munkahelyemre közép angolt vártak, 6-ból 2 helyen le sem tesztelték egyáltalán és a munkám során is csak az angol nyelvű szoftverek miatt kellett, 3 helyen pedig vagy e-mailt kellett írni, de mellé szótárazhattam vagy pedig egy leírás volt és abból kellett felrajzolni grafikonokat vagy összefoglalni magyarul vagy összekötögetni dolgokat. És egy helyen kellett az interjún is már használni a nyelvet szóban, akkor is nagyon gagyi volt szerintem. És ez középfok. Alapfok szerintem csak dísznek van a hirdetésekben. Ahol tényleges szóbeli produkciót várnak, az inkább középfok/tárgyalóképes/felsőfok stb.
2021. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2021. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Igazából az angol alapfok olyan, mintha nem is lenne. Beszélni még középfokkal is csak makognak az emberek.
2021. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2021. febr. 2. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!