Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék a vírus után folyami...

Szeretnék a vírus után folyami vagy óceánjáró hajóra menni pincérnek. Szerintetek ez elég?

Figyelt kérdés
2016 ban fél évet dolgoztam Cypruson vendeglatoskent, arról ott kaptam is referencia levelet. Továbbá beszélem az angolt kommunikáció szinten, de kimondott végzettségem nincs pincérként.
2021. febr. 7. 01:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
ha szeretnél napi 16 órát dolgozni mint egy rabszolga próbáld meg. De valószínűleg nem lesz elég.
2021. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Itthon is rabszolga vagy, főleg ha a vendéglátásban dolgozol, csak fele annyiért. Ráadásul ott nem kell se rezsit, se kaját, se semmi kiadást fizetned, szóval sokkal jobban bírsz spórolni. Egyébként meg tudom hogy rengeteget kell dolgozni, hisz Cypruson sem volt másképp.. Amúgy meg olyan emberek kommentjere vagyok kíváncsi akiknek volt köztük hozzá, az ilyesféle kommentekből kimeljetek meg köszi..
2021. febr. 7. 03:01
 3/20 A kérdező kommentje:
közük*
2021. febr. 7. 03:02
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Én se mennék hajóra. Nincs az a pénz, ott nincsenek szabadnapjaid csak órákat kapsz. Napi 16 óra meló is meg van. Továbbá egy kabinban vagytok 4-en mint a heringek, a föld másik részéről származó emberekkel. Akkor már inkább Anglia vagy valamelyik Északi ország ahol kell az Angol.
2021. febr. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2021. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elolvastam, ezek mind mentálisan zavarodott emberek lehetnek, ha én úgy érzem hogy nem bírom tovább egyszerűen csak a legközelebbi kikötőben kiszallok, és hazarepulok.. ennyi..de a kérdésemben benne is van, hogy csak vírus után gondoltam hogy kimegyek. Senki nem tart fejukhoz a dolgozóknak fegyvert hogy csinálják..
2021. febr. 7. 11:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, tényleg, csak kiszáll és hazarepül! Mennyi hülye, hát eszükbe se juttott ez az egyszerű megoldás!


Ha ennyire nem vagy tisztában a hajózással, akkor lehet inkább a balatoni vendéglátást kéne választanod, vagy ausztriát.

[link]

2021. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Emberek.. Nem érthető amit írok? Nem a Koronavírus ideje alatt mennek ki! Akármikor felmondhatod a szerződésed nem fognak ott tartani.. Az igaz, hogy folyamirol könnyebb hazajönni, de ezek a linkek mind a vírussal kapcsolatban állnak. Ezért nem köthetett ki a hajó. Tekintsünk már el a vírustól az sem fog örökké tartani...
2021. febr. 7. 11:11
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Ők is ezt gondolták.


Mindenesetre a tényen nem változtat amit ott is leírtak az elsőben, hogy a pincéreket halálra dolgoztatják a hajókon, szabadnap szinte alig van. Lehet hogy jól keresnek (relatív), mindenesetre ennyi munkával itthon is bőven megkeresnéd ezt az összeget.

2021. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Arról nem is beszélve, hogy ha vége lesz a vírus helyzetnek mindenki nyaralni akar majd menni.
2021. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!