Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék a vírus után folyami...

Szeretnék a vírus után folyami vagy óceánjáró hajóra menni pincérnek. Szerintetek ez elég?

Figyelt kérdés
2016 ban fél évet dolgoztam Cypruson vendeglatoskent, arról ott kaptam is referencia levelet. Továbbá beszélem az angolt kommunikáció szinten, de kimondott végzettségem nincs pincérként.
2021. febr. 7. 01:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyira a negatívat látjátok mindenben. Tisztában vagyok vele, hogy rengeteget kell dolgozni, nem nyaralni megyek ki. Cypruson anno fel évet voltam, heti 1 szabadnap vagy még annyi sem, ráadásul split- ekben dolgoztunk, a szállodától a szállás 2 és fél km re volt, és ezt a távot mivel splitekben dolgoztunk napi 4 szer kellett megtenni. Reggeliztetes a reggeli 40 fokos melegben, már hajnalban tűzött be a nap, aztán egymero izzadságban séta vissza, aztán vissza este 6 ra egész este 10 ig vacsoráztatas. És másnap kezdődött elölről az egész, volt olyan két hét mikor 46 fok volt... Mind ezt fekete hosszú nadrág, és fehér ing..Viszont egy hajózás alkalmával pl rengeteg helyre el bírsz jutni, főleg óceánjáró hajóval, meg ha csak pár órára is látod, de lehet valójában nyaralni sosem jutsz el. Közben nyelvet tanulsz, megismersz embereket stb. Nem kell bemutatni a vendéglátást tudom milyen. Arra viszont tökéletes hogy spórolni tudj. Itthon 400 ezret nem raksz el, vagyis a magyar átlag fizetésből biztos nem
2021. febr. 7. 11:27
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Cyprus kutya f@sza egy tengeri hajós melóhoz. Ott nincs szabadnap, kapsz pár órát aludni aztán kezdődik előről. 4-en lesztek pár négyzetméteren, oylan emberekkel a világ másik feléről akikről semmit nem tudsz. Nincs az a pénz amiért kimennék hajóra, akkor inkább el ménnék csövezni Bécsbe vagy Londonba még az is jobb mint a tengeri hajós élet.
2021. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
annyiszor leírtad már, hogy Cyprus, próbáld meg egyszer, hogy Ciprus.
2021. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azon nevetek, hogy mondjátok ezt úgy, hogy egyikotok sem volt hajón. Fotelhuszarok.. De szerintem még a vendéglátásban sem dolgozott egyikotok sem :D
2021. febr. 8. 19:52
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Akkor meg mi a ráknak írod ki a kérdést? felőlem aztán menj robotolni, pont leszarom.
2021. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Hajón tényleg nem voltam, annyira nem adnám le soha. A legaljább emberek dolgoznak óceánjárón, a harmadik világból. Kivétel persze a menedzseri pozíciók, de most jelen esetben nem erről van szó.

Viszont Ausztiában Bécs kivételével már minden tartományban dolgoztam a vendéglátásban, így nem kell nekem bemutatnod a vendéglátást.

2021. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A kérdést azoknak tettem fel, akik esetleg dolgoztak hajón, ezáltal tudnak érdemleges információval szolgálni, nem pedig olyanoknak akik csak max olvastak vagy hallottak valamit. Az, hogy mekkora rossz a meló meg robotolni kell, meg valaki inkább csövelne Bécsben ez nem tartozott a kérdéshez, de amúgy úgy látom itt gyík én vannak inkább a legalja emberek akiknek a felfogási képességeivel is gondok vannak.
2021. febr. 8. 20:12
 18/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a menedzser is elkezdi valahol, tehát O sem úgy megy oda, hogy egyből menedzser lesz, tehát O is legalja emberként kezdi akkor
2021. febr. 8. 20:16
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Menjél akkor menedzsernek már úgy is van tapasztalatod ciprusról a 46 fokban.
2021. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Oksi köszönöm az értelmetlen válaszokat..
2021. febr. 8. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!