Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ács vagy burkoló szakma, amit...

Ács vagy burkoló szakma, amit érdemesebb ki tanulni?

Figyelt kérdés
Ez a két szakma tetszett meg legjobban, amikben volt is részem, de nem tudom melyiknek van nagyobb jövője, illetve melyik az amelyikkel biztosan mindig lenne munkám és keresetem. Tudom nem összeegyeztethető a két szakma, mert nagyon mást csinál mindkettő, viszont tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2021. febr. 7. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt ne felejtsd el,hogy 40 évesen mozgásszervi problémáid lesznek mindkettővel...Ezek a milliók esetleg Budapesten vannak egy bejáratott,ismert vállalkozónak. Vidéken ha elmész dolgozni 1 vállalkozónak örülhetsz 2-300e ftnak. Amúgy a burkolónak több munkája van.
2021. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Aki 2-300ezerért burkol az inkább menjen utcaseprőnek. Egy bő 20-30 év alatt kell kitermelnie azt amit másnak 40 meg 50 alatt, muszáj megkérni az árát. Ha alkalmazott és csak ennyit keres sürgősen kezdjen el gondolkozni egy vállalkozáson ha jót akar magának.
2021. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Na jönnek megint az 500ezres alkalmazotti fizetések mindjárt.. :D



12: az a baj, hogy ti azt hiszitek azért mert pl titeket lehúztak 10ezer/nm burkolói árral, meg azt kamuzza hogy 0-24 tele vannak munkával, a valóság ettől azért messzebb áll az átlagos vállalkozó számára. TUdom, mert én is építőiparban melózok.


Én azt mondom, akinek megvan minden hónapban kisvállalkozóként a havi tiszta 500 pénze, az már nagyon örülhet magának.

2021. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem a burkolókat és ácsokat látom palotában lakni luxus autókkal mászkálni. Munkából sosem leszel gazdag, gazdag csak más munkájából lehetsz.

Tehát ha vállalkozó vagy és jól megy akkor esetleg lehetsz pénzesebb az átlagnál.

2021. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14 itt nem arról van szó, beosztottként sose lesz olyan szintű luxusban részed, ha csak nem microsoftos menedzser vagy... hanem arról, hogy normális emberi szinten tudjanak megélni.


Csak itt a gyakorin szeretnek irreális számokkal dobálózni, amik köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.

2021. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15, tudom, ezért írtam, a miheztartás végett, nehogy valaki elhiggye a sok milliós baromságot.
2021. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha magamnak kellene választani akkor a burkolót választanám, mert önállóan egyedül is lehet melót vállalni, kevésbé függsz az időjárástól, valamint más felújító munkát is meg tudsz majd csinálni nem csak a burkolást, ha van érzéked ezekhez és szereted.
2021. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
5: Szívesen ki tanulnám a bádogost, mert valóban van benne valami, amit mondasz. Viszont a probléma ott kezdődik, hogy sehol nincs a környékemben ilyen képzés, vagy tanfolyam. A papír meg nyílván szükséges.
2021. febr. 25. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!