Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható a Trendbet...

Mennyire megbízható a Trendbet nevű fogadási oldal?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha valaki, aki használja ezt az oldalt, akkor leírná ide a tapasztalatait, véleményét. Egyik kollégám nagyon jó véleménnyel van róla.


Előre is köszönöm!



2021. febr. 8. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Csak ámulok a sok idiótán, aki bedől ezeknek a tippes oldalaknak, és lehúzatja magát. Gondolkodj már basszus, ha olyan nagyon jól tudná bárki, hogy mik lesznek az eredmények, miért nem a saját pénzéből lesz milliomos, miért az előfizetések kínálgatására megy rá? 😂
2021. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Sose ertettem a szerencsejatekosokat, de figyelj, a te penzed, azt csinalsz vele amit akarsz. Egy dolog futcsa nekem, miert dontenel az alapjan hogy itt egy anonim mit mond?
2021. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
A sportfogadás nem szerencsejáték.
2021. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, hát persze. Komoly tudomány. Akadémikusok a sokadik Ferrarijukat veszik a nyereményükből, bocsánat a keresetükből. A Szerencsejáték Zrt. a hülye, hogy hagyja magát kifosztani, nem ez a sok akadémikus... 😂
2021. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Azt mondtam, hogy a Sz Zrt-t kifosztják a fogadók? :) a sportfogadók 99%-a nem győzi le a margint, de a maradék 1% simán keres vele. Pár száz ember pedig képes is megélni fogadásból itthon.
2021. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Nem szoktam 'válaszokat' adni,de úgy érzem,hogy megérdemlik,hogy reklámozzam/reklámozzák őket.Januárban elkezdtem velük játszani,főleg fifa tippeket,de benne vagyok az 5 tippadó csoportban is.Voltak döcögős időszakok,de nagyjából megdupláztam a pénzemet..Több tipp adó oldalnál jártam,de ez árban nagyon korrekt,és látszik,hogy értik a dolgukat,szerintem megéri.Nyilván döntse el maga,hogy mibe vág benne,de ha ott van az orrunk előtt egy lehetőség,ami hosszútávon kifizetődő,szerintem érdemes vele élni.Segítőkészek,korrektek árban,Telegrammon küldik a tippeket,szóval nagyon átláható,bár sokszor gyors reagálást ígényel.Ők nagyjából az 5%-akik nyereségesek,és nem buliszelőkkal játszanak.Ha esetleg tudok neked segíteni,írj rám! (Ennyivel úgy érzem szeretnék nekik is segíteni) ui.Nem tudom hallottál-e a Sportandtippről, na az a nagy átverés, nem ez :D
2021. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Előző kommentelő vagyok.Szeretnék reagálni a fent látható kommentekre,véleményekre.Nyilván a sportfogadásban is vannak,döcögős,mínuszos napok.Ők ezt nem titkolják,nem tagadják,így ezt is egy korrektságnek érzem.Aki meg tipp mixezik,azoknak hagyjuk meg a Zrt.-által megszabott oddsokat,illetve fogadási lehetőségeket.A trendbet nem a saját tippjeit osztja,hanem külföldről,és Capitano(aki egy magyar sportfogadó) vásárolják a tippeket.Kicsit gondolkozzunk el azon,hogyha ez nem működne nem lenne előfizetőjük,és hát nem 2-en vagyunk benne egyik csoportban sem,hanem 50-60-an.Nem érdekem,hogy magyarázkodjak,hogy miért éri meg vagy miért nem.Mindenesetre a személyes tapsztalatokat kérte,a kérdező,így erre reagálva szeretném elmondani,hogy eddigi sportofgadói csoportok közül ez volt,ez az,amit hosszútávon el tudok képzelni.Továbbá aki azt sem tudja,hogy mi az a bank,bankroll,bankroll management,illetve egység,azsiai hendikep stb.Azoknak tudom őket ajánlani,nyilván aki meg ellenzi az meg azért tart ott ahol.Remélem tudtam neked segíteni,további szép napot!
2021. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az látszik, hogy nem szoktál válaszokat adni, mert most regisztráltál, te kamu marketingtroll. 😅

Amíg nem tudod mi az a mozgóátlag, khi négyzet próba vagy a logisztikus regresszió, addig csak pssszt, ne szólj bele a felnőttek dolgába. Akinek az az érve, hogy 50-60-an vannak benne egy csoportban, tehát az jó, az egy közepes viccnek elmegy, csak nehogy legyen itt olyan aki emiatt hisz majd neked. Nekem is van egy nyerő stratégiám, ruletten tegyél fel 1-et a pirosra, aztán mindig duplázd addig, amíg nem nyersz. Ez még tudományosabb is, mint az általad hirdetett kamu baromság, a prolik nagy tudománya és szórakozása, a sportfogadás tippek adása és vétele.


De jaj bocs, most látom hogy a tippeket Kapitányótól veszik és ő A Magyar Sportfogadó, szóval revideálom az álláspontomat, neked van igazad, nem is kamu és átverés ez az egész. 🤡

2021. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én tagja vagyok az egyik csomagnak és egy hónapra levetítve velóban profit van. Nem tudom miért okoskodik az előttem levő, ha még nem próbálta ki.
2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A sz.ros palacsintát sem próbáltam ki, aztán mégis okoskodok, hogy nem lehet valami jó :/ Elég primitív a hozzáállásod. Te tényleg csak azért regisztráltál, hogy ezt a hirdetést leírhasd?
2021. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!