Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha szereznék egy közgazdasági...

Ha szereznék egy közgazdasági diplomát, azzal találhatok jól fizető állást vidéken is vagy ezekkel csak Budapesten lehet érvényesülni?

Figyelt kérdés
Ha nem lehet vidéken is boldogulni vele, akkor inkább nem választom ezt

2021. febr. 12. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vidéken is simán, bár nagyon nem mindegy, hogy milyen közgáz diplomára gondolsz.
2021. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken azért nehezebb, és más irányba lehet mozogni, Budapest azért csak egy nagyváros világcégekkel és a magyar cégek központjaival.
2021. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze az sem mindegy mit értünk vidéken. A távmunka egyre általánosabb lesz, szerintem idővel simán megoldható lesz, hogy a vállalatod akár 100-150 kilométerre van tőled, te pedig csak akkor mész be, ha muszáj.
2021. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Eleg sok mekist ismerek kozgaz diplomaval. Ha valami jobbacska egyetemen csinalod akkor oke, de ha nem akkor ne vesztegesd vele az időd hanem inkabb egybol jelentkezz a mekibe
2021. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alkalmazott közgazdaságtan
2021. febr. 14. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Fu, irigykedem, én NG-t végeztem, de utólag az Alkalmazott közgazdaságtan sokkal szimpibb utólag, mivel NG-n túl sok volt a logisztika, ami nyűg számomra. Majd talán a mester.

Tudom hogy nehéz, pláne pályakezdőként, de Alkalmazott közgazdaságtannal kár lenne elpazarolni a tudásod, és a feltételezett képességeidet valami gyengébb vidéki munkahelyen.

2021. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!