Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megérné könyvelőne...

Szerintetek megérné könyvelőnek lennem/lenni?

Figyelt kérdés
Közgazdasági suliba járok(számviteli ügyinztézőn)mert könyvelő szeretnék lenni(Mint ahogy már feljebb írtam).Na már most szerintetek megéri könyvelőnek lennem?Fizetés? És mindenképp kell mennem egyetemre? Vagy jobban megérné bankban elhelyezkednem?

2021. jan. 30. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen jobban megeri konyvelonek lenni mint banki alkalmazottnak. Könyvelő vagyok , viszont az egyetemi szakmai gyakorlatomat bankban végeztem és borzalmas volt. Csomó hisztis ember akik azért ordibaltak amiért hibás se voltam illetve az ottani alkalmazott is állította hogy egyáltalán nem éri meg. Konyvelokent jó a fizetés és nem kell hülye emberekkel melózni. Annyi hogy a hónap zarasok kicsit zsufoltabbak mint a többi napok.
2021. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz mellette angolul (esetleg másik idegen nyelven), akkor elég jól fizet. Néhány év gyakorlattal nettó 300-tól felfelé, seniorként 500 fölött. Legalábbis Budapesten, könyvelőirodában.
2021. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek ment a zöld kész
2021. jan. 30. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm 2 éve végzett bge- pszf pénzügy és számvitelen, nettó 350-et keres, mint könyvelő. Ahogy az első is írta csak a havi zárások azok amikor picit elfoglaltabb, de azért hónap közben is dolgozni kell. 9-től 5-ig tartó homeofficeba van jelenleg is.
2021. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, meddig életképes szakma még a könyvelői, miután minden számla elektronikussá vált.
2021. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem, feleségem gyerek után vissza akar menni dolgozni (regisztrált mérlegképes) és alacsonyabb fizetéseket ajánlanak mint az én cégemben az kapott akinek 7 általánosa, büntetett előélete van és ellopta a sapkámat éppen akciósan árulja a Facebook market placen.


Ha szerencséd van akkor jó helyre kerülhetsz.

2021. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!