Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online kérdőívezéssel tényleg...

Online kérdőívezéssel tényleg lehet pénzt keresni? Mik a veszélyei, mennyire átverés?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy nagyon kevés kérdőívet küldenek, így kb lehetetlen elérni a kifizetlsi minimumot reális időn belül. Vagy olyan mennyiségű kérdőívet kell kitölteni a minimum köfizietési limithez hogy azért nem éri meg.
2021. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
100% átverés. Na jó, ha valaki megállít az aluljáróban, hogy a helyben kitöltésért cserébe ad egy Sport szeletet, az nem lesz átverés, bár nem is online.
2021. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sok időd van, mondjuk 1-2 éved akkor összetudsz szedni pár kupont és egy kicsi zsebpénzt. Abból a szempontból átverés hogy ők rengeteget kaszálnak az embereken, akik önként jelentkeznek és mindent megadnak magukról. Sokan ráunnak egy idő után igy semmit sem kapnak talán a közvetítőknek ez a tudatos céljuk. Többet keresel azzal ha mondjuk elmész egy hétvégére bérmunkásnak. Nem éri meg.
2021. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legismertebben tettem meg a kísérletemet. Volt, hogy meló közben küldögették, lejárt a legtöbb, mire lett kezem meg időm tölteni. Volt, hogy a legtöbbet simán végig tudtam küldeni, meg a felajánlott egyebeket is megnéztem, töltöttem. Hónapok alatt jött össze az a 3000Ft-nyi első kifizetés. Tehát gyakorlatilag rendelsz aliról samsung A meg S tokokat jóárasan, zacskónál bonyolultabb csomagolásban, és eladogatod fészen, szíved nem lesz olyan keveset fogni darabján, hogy néhány után ne legyen meg háromezer pénz vele. Nyilván csak kiragadott (nem is túl jól pezsgő) példa, nehogy nekiálljatok nekem két hónap múlva egyszerre floodolni a fészen a "Majdkellpénz" szekciót ergya samu tokokkal!
2021. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp a napokban gyűlt össze annyi pontom, amiért kaptam egy 2000 forintos utalványt. Tavaly májusban küldték az első kérdőívet. Szóval kb ennyit lehet az ilyesmivel keresni.
2021. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Persze. Itt gyakorin ismerek legalább 10 embert aki ebből gazdagodott meg.
2021. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Én neobuxot toltam kb. 6-7 éve elég komolyan... Ott az a lényeg, hogy azért kapsz pénzt (0.01 vagy 0.001 dollárt már nem is emlékszem), hogy megnézel ilyen felugró reklámokat.

Nagyon nagyon lassú az első pár dollár ilyen hónapok alatt gyűlik össze.

Engem mindenki le akart róla beszélni, de a referálok befektetésnél működtek, amit én csak az ott megkeresett dollárokból vettem, saját pénzt nem töltöttem fel...

Szóval olyan 1.5 év után ilyen havi 30,000 forint összejött és ki is fizették.

De nem sokkal később lett munkám és nem pazaroltam erre a szabadidőmből, már be sem tudok lépni oda, elfelejtettem az e-mail címet is meg a jelszót is.


Viszont asszem azóta ott is vannak kérdőívek is, szerintem működhet, de nem éri meg ez az összeg.

2021. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!