Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi ez a facebook-os szuper-ide...

Mi ez a facebook-os szuper-ideálisnak tűnő álláshirdetés? Kamu? Illetve miért van ennyi értékesítési állás mindenhol hirdetve?

Figyelt kérdés

Mivel nem lehet belinkelni így prntscrn-t csináltam (leírás és állás stock-fotó): [link]


Azt írja, hogy semmi nem kell hozzá csak felsőfokú végzettség. Nekem van egy gazdinfós BSc-m szóval pipa és mivel eléggé nem tudok elhelyezkedni így akár ki is próbálhatnám, de egyrészt félek, hogy valami vírus (a jelentkezési lap se valami szofisztikált felületű és érdekes, hogy pont debreceni lakhelyet kér, ahol amúgy is élek) másrészt a nevetséges követelményeken felül feladatokat se ír csak amit kínálnak jól csengő dolgokat. De ha kamu is lenne, akkor is fura, hogy ezen kívül is sok ilyen értékesítő állás van meghirdetve (ahol szintén nem nagyok a követelmények). Mi lehet ennek az oka?



2020. dec. 3. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Telefonos tukmálós értékesítő munka. Naponta vesznek fel embereket, mert naponta mondanak fel, olyan vacak meló.

Gazdinfóval sokkal jobb melót is találsz. Ott az IT, az NI vagy a Thyssenkrupp

2020. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: De azért vacak, mert teljesítményorientált és nagyon keveseknek megy így ki is rúgják az embereket, ha nem elégedettek vagy csak a munka jellege kifogásolható (unalmas, nem lehet fejlődni stb.). Mert én szakmailag sajnos eléggé alulkvalifikált vagyok (kényszerből lett diplomám) és szívesen vállalnék olyan alibi munkát, ahol nem kell sokat tudni vagy teljesíteni (a fejlődés amúgy se érdekel).
2020. dec. 3. 11:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az első mondatom végéről lemaradt a kérdőjel.
2020. dec. 3. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Lélekölő munka, de ha neked megfelel...
2020. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tuti valami jutalékos ügynöki munka. A bérről nem ír semmit,se a jogviszonyról.
2020. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Távmunka program esetén miért feltétel a Debreceni lakhely?
2020. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Ezaz..! 🤷‍♂️ Itt valami bűzlik.
2020. dec. 3. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért látsz ennI hirdetést mert egyrészt rakattintottal egy-kettore és az algoritmus úgy értékeli téged ez érdekel.

Másrészt az értékesítésből van pénze minden cégnek. Egy jó értékesítő sokat ér.

2020. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz a jó értékesítő sokat ér, és kevés az az ember, aki igazán jól tudja csinálni és akár a xart is el tudja adni. Csak az ilyen helyeken általában fix+jutalék a fizu jobb esetben, de az alaphoz is nem tudom mennyi értékesítés kell. A jutalékhoz meg sokszor azt kérik legyél vállalkozó, hogy ki tudd nekik számlázni, csak hát ugye az bújtatott foglalkoztatás gyanújában áll, szóval van akinek megéri, de én az ilyet inkább kerülöm. Túl méz-máz ez a hirdetés.
2020. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!