Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan fejlődjek a munkavégzés...

Hogyan fejlődjek a munkavégzésben?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozom könyvelőként egy nagyobb cégnél, és sajnos azt érzem és a visszajelzések alapján is rossz a munkavégzésem. Alapvetően gyorsan dolgozom, és igyekszem, de ennek ellenére gyakran rontok el dolgokat, bizonytalan vagyok, többször ellenőrzök. Nehezen kérdezek, sokszor nem kérdezem meg a meetingen amit kellene csak utána jut eszembe. A problémákat sokszor nem értem meg, és nem tudom megoldani. Tudna valaki segíteni, hogyan lehet fejlődni ezekben a képességekben?

2021. febr. 24. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Nehezen kérdezek, sokszor nem kérdezem meg a meetingen amit kellene csak utána jut eszembe."

Írd össze azokat a dolgokat, amiket nem tudsz, amit meg akarsz kérdezni.


" Alapvetően gyorsan dolgozom," - "a hamar munka ritkán jó!", tartja a mondás.

Ha gyorsan, de hibásan dolgozol, az talán rosszabb, mintha lassan, de jól dolgoznál, hiszen utána a hibákat ki kell javítani, ami több időt is elvihet.

2021. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!