Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hiányzó évek az önéletrajzban?

Authorless kérdése:

Hiányzó évek az önéletrajzban?

Figyelt kérdés
2 éve nem dolgozok sehol. Szeretnék több állásra is pályázni. Hogyan tudom ezt a 2 évet kitölteni az önéletrajzban, hogy ne legyen feltünő hogy nem dolgozom 2 éve. Gondolom az új munkahely majd kéri a papirokat. Interjún is meg fogják kérdezni. Ötlet?

2021. febr. 28. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg írd azt, hogy egy hobbidnak szentelted ezt az időt, vagy valamilyen önképzés.
2021. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Sehogy. Talán sokkolóan fog hangzani de a hazudozás helyett lehetsz akár őszinte is.
2021. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha beszélsz valami nyelvet akkor rá foghatod, hogy arra akartál időt szánni. Vagy akármilyen egyéb önfejlesztésre. Ha semmit tévessel ment el 2 éved akkor az már kényesebb.
2021. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges kamuzni. Kiderul.


Mondd el az igazat, hogy kisebb nyereményed volt pokeren, és abból éltél. Utazgattal a világban, amíg be nem ütött a vírus...

;-)

2021. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

"Mondd el az igazat, hogy kisebb nyereményed volt pokeren, és abból éltél. Utazgattal a világban, amíg be nem ütött a vírus..."


Erre mondják, hogy a hazug embert hamarabb... Az ilyenbe a legkönnyebb beleforgatni az embert.

2021. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2 év alatt semmit nem csináltam. Esetleg ha azt mondanám hogy dolgoztam de nem voltam bejelentve? Önképzést nem tartom értelmes kifogésnak, utazgatáshoz sok pénz kellene ami a 2 évet illeti...
2021. febr. 28. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

#5

Persze, vicc volt!

2021. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ milyen munka, gyárba mész vagy programozónak ?

Érted...

2021. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Én feketemunkára fogtam, meg ápolnom kellett egy hozzátartozóm, annak idején ilyesmiket mondtam, mert ha azt mondod semmit nem dolgoztál, akkor meg egy lusta, elkényesztetett, tán még megbízhatatlannak is fognak gondolni és az fogja őket érdekelni, hogy eddig akkor miből éltél, és ah azt mondod eltartottak, még szánalmasabban jössz ki az egészből, ezért szoktak lódítani, mert így van esély, hogy felvegyenek.
2021. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamit csak csináltál! De komolyan, nem létezik, hogy ültél és nézted a tévét.
2021. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!