Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire fontos beleírni az...

Mennyire fontos beleírni az önéletrajzba a lakcímet?

Figyelt kérdés
Az elérhetőségeknél elég csak a telefonszám és az email cím? Vagy érdemes a lakcímet is beleírni?

2021. febr. 21. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne írd bele, felesleges. Sokszor hátrány tud lenni. Ha érdekli őket, majd rákérdeznek interjún.
2021. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
80%

Eleg a telefonszam es az Email cim.

Lakcimet szerintem ne irj bele. Majd ha kivancsiak ra rakerdeznek.

2021. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pepi028 válasza:
17%
Bele kell írni!
2021. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
#3 nem, nem kell. Ne okoskodj már ha fogalmad sincs semmiről.
2021. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell, teljesen felesleges.
2021. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak hátrányt okoz, előnyt nem.
2021. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
A halálpontos cím nem kell, de legalább a város beírásával elkerülhetőek a felesleges interjúk, amikor is valakit a lakhelye miatt nem akarnak majd felvenni.
2021. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Miért vagytok retardáltak hogy lepontoztok?

Írjátok akkor csak bele nyugodtan a mucsarögögi Kossuth Lajos utcai címeteket, ha pályáztok CBA kasszásnak, ott lehet valóban nem oszt, nem szoroz.

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írok címet, maximum ha kitétel, hogy helyi lakos legyek, akkor beleírom, de amúgy nem szoktam.

Amikor költözés előtt álltam, még az előző lakhelyemről pályáztam sok helyre, mondjuk szerencsém volt, mert ami interjú összejött, oda egyből fel is vettek. De ha beleírom azt, hogy 300km-el arrébb lakom, szerintem esélyem nem lett volna.

2021. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!