Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan honlapokat,...

Ismertek olyan honlapokat, amik a diplomás munkanélkülieknek segítenek állást találni? Eddig a Professiont használtam, de sajnos egy csomó kamu hirdetést találtam eddig.

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Mitől kamu a hirdetés?
2018. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk nem vagyok munkanélküli, de épp elkezdtem állást keresni, mert a jelenlegi meg fog szűnni. Múlt héten elküldtem 2 önéletrajzot, egyik helyre már be is hívtak interjúra. És nem agysebész-mérnök vagyok, hanem bölcsészdiplomám van. Szóval oda próbálok kilyukadni, biztos megfelelő állásokra pályázol?
2018. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg lehetnek kamu hirdetések?


Én bő 4 hónapja próbálkozom környezetmérnök+munkavédelem, tűzvédelem tanfolyamokkal.

4 db interjú és pár db interjú nélküli elutasító email.

2018. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Amikor az ember diplomával, munkatapasztalattal (nem feltétlenül relevánssal, de létezővel) 70-100 helyre jelentkezik, majd annyi választ nem kap, hogy takarodjon a búsba, akkor kezd gyanússá válni, hogy az a hirdetés csak véletlenül maradt fenn, netán már hosszú ideje tudvalevő, hogy ki fogja betölteni a pozíciót, csak kötelességük meghirdetni.


Ha az SSC nem áll tőled messze, akkor SSC Heroes, egyébként a CV Online-on szokott még érdemleges hirdetésből pár fent lenni. Ezenkívül [link] de itt nagyon-nagyon kevés van, és annak is a 99,99999%-a pesti.

2018. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Profession.hu csak sajnos kell némi agy a kereseshez...

De figyu nem rossz a 120 ágazati

2018. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk érdekes én szoktam válaszokat kapni..
2018. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki 70-100 helyre jelentkezik és nem hívák vissza, az valamit marha szarul csinál. :D


Vagy nem kell fűre-fára beadni a jelentkezést, mert ha nincs tapasztata, vagy megfelelő képzettsége naná, hogy kutyába sem veszik.

2018. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

@7

Büfészakos diplomával jelentkeztem adminisztrátori, ügyintézői, bolti eladói, szállodai recepciós munkákra, de SSC-kbe és komolyabb helyekre is, betanított diákmunkás tapasztalattal. Az lett a vége, hogy először egy gyárba vettek fel biorobotnak, aztán árufeltöltőnek, míg mostanra életem legjobb munkáját végzem: bolti eladó vagyok 150-ért napi 12 órában. Ezzel mondjuk már nagyjából meg vagyok elégedve tekintve, hogy gyakorlatilag a mikropéniszkémet csapkodgatom egész nap a laptop előtt és YT-ot lesek naphosszat, de többre számítottam az élettől.


Na most mivel ugyanannyi választ kaptam kulimunkákról, mint diplomás helyekről, így mit vesztettem szerinted azzal, hogy beadtam válogatás nélkül mindenhova az önéletrajzomat? Válasz persze sehonnan nem érkezett, de legalább az esélyeimet növeltem.

2018. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó attól hogy neked nem megy...
2018. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

@9

Attól, hogy neked megy... még rohadtul nem mindenkinek, számtalan OKJ-s és diplomás ismerősöm van, aki újabban már gyári melónak is örülne, csak legyen keresete. (Szolnok)

2018. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!