Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs lehetőség home officera...

Nincs lehetőség home officera a cégben?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok ,utolsó éves.

2 hete egy cégnél dolgozom az irodában. Mondták az elején,hogy nem annyira szereteik ha a gyakornok home officeban van (de rajtam kívül nincs gyakornok és mindenki ho-zik,mindig egy ember van velem bent,váltják egymást)

Azóta elég sok a beteg és a szüleim 50 évesek,féltem őket,még itthon élek.

Villamossal és busszal is mennem kell a cégig,sok az ember. Az egyetem teljesen online van.

Így sem hajlandóak nekem legalább heti 1 alkalommal home office-t biztosítani.

Már a felmondáson gondolkodom így 2 hét után.

Valami tanács?

22L



2021. márc. 1. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos nem lehet okosat mondani, ha azt mondják hogy nem, akkor nem.
2021. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Mondj fel, keress másik helyet.


Mellesleg a heti egy nap az kb halottnak a csók.

2021. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mondj fel, az ilyen rugalmatlan cégtől sok jóra nem lehet számítani hosszabb távon sem.
2021. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen nem mehet home office a diák. Nálunk pl azért mert egy diák nevére nem lehet telefont és laptopot kiadni, egyszerűen csak azért mert nincs állományba.
2021. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

“Egyetemista vagyok ,utolsó éves.”



... és egy diplomásnak ilyen pongyolán kell feltennie a kérdést?

Még kérdezni sem tudsz.


Home office = távmunka, otthon

Cég. = cég


Egyik cégBEN sincs home office.

2021. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
azonnali felmondás
2021. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
5: a home office és a távmunka két különböző dolog.
2021. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Két hét után hogy akarod otthonról ellátni a feladataid? Még betanulni sem nagyon volt időd.


Én értem, hogy félted a szüleid, de senki nem fog neked home office lehetőséget nyújtani pár hét után. Mondj fel, ha nem kell a pénzt.

2021. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
A gyakornokságnak épp az a lényege, hogy beletanulj a szakmába az ott dolgozók mellett. Két hét után már olyan profi vagy, hogy önállóan ellátsz minden feladatot? Ha meg heti 4 napot bejársz, akkor ugyanúgy veszélyezteted a szüleidet. De nyugodtan mondj fel, ha nem felel meg neked. Csak ne felejsd el, hogy diákként azért még nem te diktálsz.
2021. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Nálunk teljes munkaidőmben sem engedélyezik a home office-t, csak karantén esetén, vagy gyerekeknél iskola zárás mellett. Inkább végre kihasználva a kapacitásokat, mindenki külön irodát kapott. Máricus óta ugyanúgy bejárok dolgozni, mint korábban és még élek. :)

A szüleim 57 éves fejjel átestek a víruson enyhe tünetekkel. Nem szabad ezt túlaggódni.

Életerős, fiatal szervezet vagy, ráadásul rajtad kívül kb. nincs bent senki a cégnél. A tömegközlekedésen viselj jó minőségű maszkot, amennyire lehet tarts távolságot és ha leszállsz fertőtlenítsd a kezedet. Mellette folyamatosan erősítsd az immunrendszered. Sok gyümölcs, zöldség, C és D vitamin, este nagy séták.

Én nem parázom ettől ilyen mértékben, így biztosan nem mondanék fel csak ezért. Gyakornokként kevés helyen fognak az első naptól kezdve otthoni munkavégzésre bocsátani. Ettől függetlenül ha ez neked kényelmetlen, akkor mondj fel.

2021. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!