Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a maximális óra szám...

Mennyi a maximális óra szám amire bejelenthetnek?

Figyelt kérdés

Egyedi helyzetben vagyok.


Egyetemre járok, közben van teljes állásom, heti 48-50 órában.


Ezen felül egy gyakornoki pozícióm heti 20 órában.


Ez hogy lehetséges?


Egyetem online van. A főállás lényegében semmittevős ülős munka, így közben egyetemes dolgokat csinálhatok.


A gyakornoki pozíció meg igazából elég furcsa. Online végezhető egyszerű informatikai munka, aminél heti 20 órában könyvelnek el, de igazából csak 10 óra munkát várnak el. (Ötletem sincs mért jobb így nekik, de biztos meg van az oka). Viszont mivel tapasztalt vagyok a területen kb 1-2 óra alatt megcsinàlom a 10 órás munkát.


Mi történne ha a fő állásba felvennének 60 órára? Az is okés lenne? Egyátalán ez a helyzet is jó? A két munkahely nem tud egymásról.



2021. márc. 2. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Elvileg lehetséges, gyakorlatilag jelentened kellett volna a két munkát, mert kellhet a jóváhagyásuk. De dolgozhatsz napi 25 órában is.
2021. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nappali tagozat mellett lehet főállásod. Viszont a mellékállást, jelen esetben a gyakornoki munkát köteles vagy jelenteni a teljes munkaidős munkáltatónak. Viszont jól értem, hogy a főállású munkát akarod heti 60 órára emelni? Az heti 6 nap 10 óra vagy 5x12 óra? Milyen munka ez?
2021. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2#


Portás szerű, de takarítok, megjavítok alap szinten elromlott dolgokat stb...


Többnyire csak a jelenlétem a fontos, így van időm másra.

2021. márc. 2. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!