Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A párom csillagásznak tanul,...

A párom csillagásznak tanul, de félek, hogy nagyon rosszul fog keresni és nem tudunk lábra állni. Nagyjából mennyit keres egy csillagász?

Figyelt kérdés
Én pedagógusnak tanulok, szóval abból nem lehet megélni. Hol tud majd elhelyezkedni? Programozni tanul alapszinten és olvastam, hogy nagyobb cégek keresnek ilyen embereket? Igaz ez?

2021. márc. 4. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne amiatt aggódj, hogy a párod lehet, hogy rosszul fog keresni, hanem amiatt, hogy TE biztosan szarul fogsz.
2021. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ne akard megváltoztatni! Ő úgy jó ahogy van. Az én párom például énekes. Abból aztán végképp nem lehet megélni, annyira, hogy még nekünk ráfizetés utazni a rendezvényekre. De ez ő, szereti csinálni, támogatom benne. Ha ez a kérdés felmerült bennem az merült fel, hogy szereted-e a párod? Tudod, a szeretetnek nincs pénzbeli értéke, azt nem pénzért lehet megvenni.
2021. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen bicskanyitogató ez a kérdés. Csak mert te rosszul fogsz keresni, neki miért kéne olyan munkát választania, amiből el tud tartani? Ha félsz az éhhaláltól, akkor válts pályát TE, ne a párod legyen a hibás a te rossz döntésedért. Magának tanul, nem azért hogy a segged alá toljon bármit is.
2021. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én tudok másodállást is vállalni, ha kell. Pesten lakunk, szerintetek emiatt érdemes vidékre költözni?
2021. márc. 4. 09:51
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Te nem valasztottal penzes szakmat szoval belekenyszrritened ot egy olyanba amit nem biztos hogy szeret, csak azert hogy sokat keressen?


Amugy a csillagaszok borzasztoan keresnek mert általában csak allami szektorba van melo

2021. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tele van kutatóintézettel és egyetemmel a vidék. Ja, nem.
2021. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Válassz egy pénzes pasit, szegény csávódat meg hagyd, hogy olyat találjon, aki tényleg szeretni, nem csak eltartatni akarja a pitsáját.
2021. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A párom"


feltételezem nő vagy. Ennyire számít mennyit keres a pasi? Akkor nem szerelmet keresel aranyom. Ha szerelmes lennél az érdekelne, hogy hogyan érzi magát a barátod és nem az, mennyit keres.


Neked mennyi a fizetésed? Mit szólnál ahhoz, ha sz..rt sem keresne de megszabná, neked mennyit kell letenni az asztalra? Nevetséges.

2021. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
minimálbér körül
2021. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
ismerek olyat aki csillagász KFKIben dolgozik 31 éves és önerőből van neki háza új autója... a fizuja nem sok (olyan nettó 400 körül) de egyéb kutatásokkal projektekkel hatalmas pénzeket akaszt, ne aggódj ezen.
2021. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!