Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lojalitásnak van bármi...

A lojalitásnak van bármi értelme egy olyan helyen ahol az eltelt évekkel sem nő a bér? Nem mondható el, hogy 1 év az X ft, 2 év az X +1 ft.... akkor mi értelme a lojalitásnak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 12:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20

Ha tényleg ötven másik tudja másnaptól betölteni a munkakörödet, akkor valóban nincs nagy mozgástered.

2021. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

És ha nem ötven, hanem csak néhány, vagy akár CSAK EGY??

na az nem elég?

emelést kérsz? nem kapsz . miért nem? mert itt áll 1 azaz EGY ÚJ ember a helyedre aki vállalja ennyiért is.

NA?

2021. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#22

Csak azt nem számolod bele, hogy az új embert a főnököd nem ismeri. Nem tudja, hogy megbízható-e, valóban el tudja-e végezni a munkát, a betanítása adott esetben szintén pénzbe kerül.

2021. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Csak azt nem számolod bele, hogy az új embert a főnököd nem ismeri"


nem szempont. a patás ördög is lehet kit érdekel. a főnököt egy dolog érdekli: mennyiért vállalja. mennyi a bér.

ha az új ember olcsóbb már repülsz is és ott az új ember.

2021. márc. 7. 09:33
 25/30 anonim ***** válasza:

#24

Már hogyne lenne szempont.

A főnöknek az a fontos, hogy a munka zavartalan legyen, a termelés vagy szolgáltatás működjön, lehetőleg fennakadások nélkül.

Ehhez neki megbízható, terhelhető emberek kellenek.


Sok esetben még hosszú távon is jobb választás egy kis fizuemelés, amivel le van tudva a probléma, mint keresni valaki mást, aki vagy beválik, vagy nem.

2021. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"Sok esetben még hosszú távon is jobb választás egy kis fizuemelés, amivel le van tudva a probléma, mint keresni valaki mást, aki vagy beválik, vagy nem."



milyen érdekes hogy én az előbbire SOHA nem látok példát de az utóbbira bőven.


inkább elengedik az évek óta ott levőt de egy fillért nem emelnek neki, és veszi fel az utcáról a ki tudja milyen tróger alakot csak azért mert az olcsóbb.

és aztán megy a vonyítás hogy az új ember nem ér semmit. de a régi meg ért, azt meg elengedték de 5 ft emelést nem adtak volna neki.

hány és hány ilyen esetet láttam.

2021. márc. 7. 09:43
 27/30 anonim ***** válasza:

#26

Azokban a munkakörökben, amelyeket az "utcáról felvett, tróger alak" el tud látni, valóban nem biztos, hogy megéri fizetést emelni.

2021. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Tök jól elbeszélget magával az alapítványi iskolás őrült a két fiókjával. Az egyikről felteszi a kérdést, a másikról igazat ad magának - szerintem a többi válaszolóra nincs is szükség, mi csak zavarjuk az idillt.
2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Aki felteszi a kérdést, az én vagyok, nem az "őrült" másik fiókja.

De tudom, hogy hiába csinálom. :(

2021. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Fail
2021. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!