Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondhatok magasabb fizetést...

Mondhatok magasabb fizetést előző munkahelyemről?

Figyelt kérdés

Ha új állás után nézek kamuzhatok egy kicsit az előző fizetésemről a több pénz reményében, hátha az új hely többet ajánl, vagy ezt ellenőrzik?

Nyilván nem arra gondolok hogy 150ezer helyet 600 ezer, de mondjuk ha 200ezer helyett 300 ezret mondok az már túlzás?



2020. dec. 3. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy ennek mi a franc értelme lenne.

Ha az új cég ahova mész csak 200e-t akar fizetni az adott pozíció betöltőjének, akkor tökre hidegen fogja hagyni őket hogy te az előző helyen 300 vagy 600e Ft-ot kerestél.

2020. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
értelme az nincs
2020. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrízni nem tudják, mert az előző munkaadód nem fogja megmondani nekik a fizetésed összegét. De tökmindegy mennyit kerestél a régi helyen, nem kell nekik megmondani. Azt mondd meg nekik, mennyit szeretnél NÁLUK keresni. Aztán vagy megadják, vagy nem.
2020. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem még sose kérdezték meg, hogy mennyit kaptam az előző helyemen. Mindig azt kérdezik, hogy mennyi a bérigényem.

Bérigénynek meg azt mondasz, amit akarsz.

2020. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem már kérdezték egy állásinterjú során, de azért, mert a fizetéssel indokoltam, hogy eljöttem pnnan.
2020. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!