Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akiket ismertek orvosok...

Akiket ismertek orvosok közülük mindenki nagyon gazdag?

Figyelt kérdés

Szerintetek van különbség orvos-orvos fizetése között? (Azonos szakterületen)

Melyik orvos keres a legjobban? És mennyit?



2021. márc. 6. 22:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként a Pitbull számban az a legviccesebb, hofy orvosin, nem igazán tudsz bukásra állni semmiből, meg úgy az egyetemek 90 százalékán sem ugyanis itt vitsgák vannak amin vagy átmész vagy nem, ez már nem a középsuli szint.
2021. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
22%

"15-ös meg tipikus táppénzcsaló szóval ennyit erről."


Az átlagember táppénzcsaló, ha vissza szeretne kapni valamit az egész életében adók módjára beszedett és behajtott szochóból, tébéből, de az állami orvosok, az állam által a kórházak számára finanszírozott nyersanyagokat, eszközöket kitalicskázzák a kórházakból a saját magán praxisaikba, az úgy rendben van! Igaz?

2021. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%

Fogalmam sincs mit talicskáznak ki a az állami orvosok, én nem tapasztaltam ilyet amióta dolgozom, pláne, hogy a magánban dolgozó kollégák inkább minőségibb termékeket szeretnek használni szemben az államival, szóval ez egy aljas rágalom.

Velem egyébként nem egyszer előfordult, hogy pl. kötszert a saját orvosi táskámból adtam a saját kontómra a betegnek, az állami ügyeletben, mert az ügyeletben éppen elfogyott nem volt megfelelő.

2021. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%

Kivánom aki engem és a 15-öst leértékelte, üljön Zemlénben a háziorvosomnál legalább 3 órát a mocskos dokira.



Én gyerekoromtól kezdve ezt csinálta, ebben nőttem fel dokinál minmum 3 órát kellett ülnöm.


Táppénzcsaló? ki az kérdem? Én 6 éve egyhúzamban dolgzom 10-16 órákat és sose voltam táppénzen te xarházi!


És nem bírja ellátni a betegeit? akkor be kell vezetni, hogy 200 beteg után nem vehet ki további praxist és kész.


Ez a baj idehaza megemelték 50%-al a fizujukat és még sírnak továbbra is, hát az apja f....kat már komolyan mondom.



Ha hazaköltözöm az lesz az első, hogy átmegyek a másik dokihoz aki rendes és nincs 3 praxisa és rengeteg beteget lezavar 30 perc alatt.


Vén nyanyák nem ülnek bent 30 percet.

2021. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
69%

Aki rengeteg beteget lezavar 30 perc alatt az szarul végzi a munkáját. Optimális esetben egy betegre 15 perc jut. Sajnos ez általában nem teljesül.

Egyébként meg az dőpontot kell kérni és probléma megoldva. Megjegyzem az ilyen bunkókat nem szoktuk átvenni mert nem éri meg.

2021. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
34%

“Ez a baj idehaza megemelték 50%-al a fizujukat és még sírnak továbbra is, hát az apja f....kat már komolyan mondom”


Szerintem a te bajod az, hogy az olyan intelligens és szerény emberek (mint te) fizetését nem nagyon emelik. Napi 16 óra munka mellett lehet, hogy többet kéne pihenned, és kevesebbet háborognod, szerintem egyből másképp látnád a világot!

2021. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!