Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan embert személye...

Ismertek olyan embert személyesen aki átlag emberből lett gazdag?

Figyelt kérdés

Tehát ilyen milliárdos, vagy legalább sok százmilliós vagyonnal rendelkezik.


Milyen üzlettel tört fel?



2020. márc. 5. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám ismert egyet, az illető legnagyobb dobása a livejasmin.com volt.


A milliárdosok több, mint 80%-a saját erőből lett azzá, tehát átlagemberből lettek gazdaggá.

2020. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Szálloda tulajdonos felszolgálókból.


Másik helyen mosogatóból szàllodalànc résztulajdonos.

2020. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milliárdost nem, de milliomost többet is. Teljesen változó, hogy mivel érték el. Van, aki saját vállalkozásokat indított, van, aki alkalmazott nagyon jó pozícióban. De az jellemző mindegyikükre, hogy nem egy nagy dobásuk volt, ami hirtelen bejött, hanem folyamatosan lépkedtek felfelé, vagy rendszeresen váltottak és más-más üzletbe fogtak, ami éppen jól ment.
2020. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Egy milliárdost (pékárulánc tulajdonosa és felépítője), és több milliomost (ügyvédek, bróker, ruhagyártó- és kereskedő, vezérigazgató). Tudomásom szerint mindannyian szegény családból származnak, és tisztességes eszközökkel váltak gazdaggá.


Ismerek még valakit, aki szintén nélkülözés közepette nőtt fel, ő a politikai életben futott be - na róla már nem tudok jókat mondani.

2020. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kettőt.

Az első parókákat árult az ázsiai piacon.

A másik pedig (szerintem már korábban említett) pék.

2020. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Az első válaszolónak: Az nem a Gattyán Gyöergy? Neki azóta egy nagy cégcsoportja meg nagyon jó befektetései és azthiszem a 3-ik leggazdagabb ember Magyarországon bár már szerintem nem lakik itthon és valóban a 0-ról indult.
2020. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Állandó lakhelye Budapest Gattyánnak. Övé az ország legdrágább magánháza.
2020. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
6-os igen, róla van szó. Tudtommal nem itthon lakik (legutóbbi Forbes cikk alapján, amit olvastam róla), de nem vagyok túl tájékozott a témában.
2020. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!