Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozhatnénk 40 éves...

Mit dolgozhatnénk 40 éves nőként ha kihagytam 10 évet, egy erős ecdl-el, mondjuk advanced és start meg felsőfokú angol nyelvtudással??

Figyelt kérdés
hova érdemes ezekkel jelentkezni?

#lnlnl
2021. márc. 11. 11:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hogy mihez? Logisztika, vevői kapcsolattartás, beszerzés, sales, gyártástervezés miegymás, akármi, bármi. Az Office egy eszköz ahhoz, hogy valamilyen értéket teremtsen az ember.
2021. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
utolsó, ehhez kell valami extra tudés. monjuk külön el kell végezni még valami tanfolyamot vagy elolvasni egy könyvet?
2021. márc. 12. 15:29
 13/21 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikre vagy kíváncsi és milyen iparágban, szinten
2021. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11es az tapasztalat amiről te írsz, nem a tudás, az két különböző dolog!!!!! Attól hogy tanulsz valamit és érted is, és tapasztalod a dolgokat hogy működik az két külön dolog, ahhoz meg hogy megtapasztalhass valamit, fel kéne hogy vegyenek valahová! Ha nem vesznek fel sehová és nem tudsz tapasztalatot szerezni attól még lehetsz tanult ember csak nincs tapasztalatod benne, érthetsz dolgokhoz, de nincs még tapasztalat. 2 dolog a kettő. Mihez kéne annyira értenie, ha nem dolgozott benne? Hogyan , mitől értsen ahhoz amiben nem dolgozott, csak tanulta????
2021. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem a tapasztalatról beszélek, direkt nem írtam sehol a tapasztalatot, pont azért, hogy ezt a kör ne kelljen lefutni.

40 éves, 10 éve nem dolgozott, akkor nyilván van minimum 5, de akár 10 év munkával töltött ideje. Tehát valamit csinált, amihez ért. Nem kell túlmisztifikálni ezt a kérdést.

2021. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"kihagytam 10 évet, egy erős ecdl-el, mondjuk advanced és start meg felsőfokú angol nyelvtudással" Ott van leírva, tehát a gyakorlatból kiesett és azt kérdezi így mennyire van esélye munkát találni ilyen területen 40 évesen? Mit nem lehet ezen érteni és miért kell olyat kérdezni, hogy mihez ért?
2021. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha még a konkrét példákból sem érted, akkor felesleges tovább magyaráznom.

El kell menni operátornak egy gyárba aztán kész.

2021. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
gyári munkát én is néztem, megsokfélét, pl. posát is, csak van még egy probléma. az hogy nem tudom vinni a gyereket suliba, ha messze van a hely. szingliként nem lenne gond fél 6kor kelni, de azrt a gyereket nem szívesen tesem ki ennek. postán is vm 5:30-ra kell menni bizonyos napokon.
2021. márc. 12. 16:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát így akkor nehéz munkát találni, mert 8-9 között max. az irodisták kezdenek, mindenki más 90%ban hajnali 5-6 óra között és általában 10-12 órás műszakok vannak. Max. takarítani tudsz elmenni 4-6 órában és tán van esély 8 órás kezdéssel. Egyedül gyerekkel nettó szívás az élet, ha nagyszülő sem tud besegíteni.
2021. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ecdl vizsga nem tudás, hanem alapismeret
2021. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!