Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik most munka nélkül maradta...

Akik most munka nélkül maradtak, ti hogy oldjátok meg ezt a helyzetet? Találtok új munkát, vagy van bevételi forrásotok valahonnan?

Figyelt kérdés
Nekem kb 4 hónapja nincs munkám, és már kezdek kétségbeesni, nem jár semmilyen segítség már,és kifogynak a készletek is lassan. Illetve hiába adom be a jelentkezésem több helyre, vissza se jeleznek a legtöbb helyről. Ráadásul az se segít a helyzetemen, hogy kereskedelemben dolgoztam korábban, és most szinte midnen zárva.

2021. márc. 18. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Én másfél hónapja vagyok álláskereső, és nekem is fogytán vannak a tartalékaim. Szerencsére volt annyi eszem, hogy minden hónapban félretettem, amennyit tudtam, de mivel nem kerestem akkor sem sokat, így csak kb. 2 hónapra elegendő összeg gyűlt össze.

Pályáztam és pályázom sok állásra, amire megfelelhetek. Pár helyről kaptam nemleges választ, sokan hallgatnak, és egy helyre hívtak be most interjúra.


Kitartást!

Most nem szabad válogatósnak lenni, el kell vállalni bármilyen munkát.

2021. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!