Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségei vannak egy...

Milyen lehetőségei vannak egy olyan embernek, aki kifejezetten kertészettel szeretne foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom magam elképzelni egy gyárban, vagy bármilyen irodai munkában, hosszútávon. Egy dolog érdekel, amit szeret csinálni, az a kertészkedés, zöldségtermesztés. Nyilván nem meggazdagodni szeretnék, családalapítás se opció. Van ebben fantázia, vagy hanyagoljam? 23/F
2021. márc. 18. 23:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem leszólni akartam a gyári, vagy irodai munkásokat, félreértés ne essék.
2021. márc. 18. 23:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek kertészetek, kertészek és meg tudnak élni. Ha nem lehetne megélni belőle, nem sokan csinálnák.
2021. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan cég van, amelyik pl. parkgondozással, kertépitéssel foglalkozik. Itt ne csak arra gondolj, hogy milleréknél le kell nyirni a füvet meg locsolni kell a virágokat... Minden városban, faluban vannak parkok amiket gondozni kell. Ezeket általában kiadják egy ilyen cégnek ami ezzel foglalkozik. Ez egy folyamatos munkát jelent. Aztán sok gyár területén van park, ezeket sem a cég gondozza általában, hanem szintén ki van szervezve.

Ha ezzel szeretnél foglalkozni, akkor én első körben megpróbálnék bejutni egy ilyen céghez. Ott tudnál tanulni, tapasztalatot szerezni, meg azért valamennyit fizetnének is. Mellette mondjuk tanulnék valamit ami ezzel kapcsolatos, aztán szépen elkezdenék egy idő után "maszekolni", ha ügyes vagy és kitartó akkor szerezhetsz magadnak egy ügyfélkört, ami jobban el tud tartani, mint a melóhelyed, akkor pedig váltani kell...

2021. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!