Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt meg olyan diplomas...

Van itt meg olyan diplomas 26-28 koruli, aki szinten nem tudja mi tevo legyen az eletevel?

Figyelt kérdés

Az egyetembe bele adtam apait, anyait, es vorosdiplomam lett (mesterszak). Kozben csinaltam 1-2 szakmai gyakot is belfoldon es kulfoldon. Most hogy befejeztem az egyetemet, gyakorlatokat, is el kene kezdenem 27 fele rendes allast keresni. Ugyanakkor valami mindig visszatart: onkentes programok külföldi munka stb. Valahogy hiaba csinaltam tobb szakmai gyakot is, nagyln nem fekudt nekem az irodai munka.


Egyebkent Corvinuson, vezetes es szervezes mesterszakon tanultam.Hogyan induljak el?



2021. márc. 22. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vezetőképző programok.

Van ilyen a BOSCHnál, illetve kereskedelmi multiknál.

2021. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk kültéri manager állás nem nagyon van, ahova nem kell egyéb szakmai tudás...
2021. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Tanulj szakmát
2021. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként sok embernek nem is való a vezető szerep , ezen is el kellene gondolkozni mielőtt ilyen irányban tanul vki. Aki a hibákon is otthon őrlődik és nem képes az emberektől távolságot tartani az bele bolondul rövid távon,
2021. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
biztosan van
2021. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Egyébként sok embernek nem is való a vezető szerep , ezen is el kellene gondolkozni mielőtt ilyen irányban tanul vki."


Bar a neve megteveszto a vezszerv keozes nem egyenlo egy MBA-jel, inkabb altalanos kozgazdasz-mesterkepzesnek mondanam. Innen a legtobben eleg sokfele el tudnak helyezkedni: tanacsado, marketinges, KKV, multi, van nem egy auditon dolgozo ismerosom is, aki vezszerven vegzett. Bar az egesz kepzes alapbol consulting fokuszu, nekem szemelyisegemnel fogva kevesbe fekszik a consultingos eletforma.

2021. márc. 23. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Én, meg kéne halni. Egyik szakma se való nekem.
2021. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, alapképzés után most kezdtem az első munkahelyemen. Hasonlóan érzek picit.

Vállalkozni szeretnék, és a saját cégem építeni, de félek elkezdeni bármit. Nem úgy akarom leélni az életem, hogy valaki másnak dolgoztam, és másét építettem.

2021. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En is ezt csinalom jelenleg. A vicc az, hogy egy nemrt mtinal dolgozom, amely jelentos bonuszokat fizet ki az elmult ev utan. Mindenki kap, csak a kulfoldi, gyakornokkent alkalmazott munkavallalok nem.
2021. márc. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!