Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett milyen lehetős...

Egyetem mellett milyen lehetőség van munkavállalásra? A diákmunka mellett, milyen jogviszony lehetőség van ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Rendes bejelentéssel is dolgozhatsz, ha össze tudod egyeztetni az egyetemmel. Nincs olyan törvény ami ezt egyetemi hallgatóként korlátozná.
2021. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden féle. Első jól írta.
2021. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb cégek jellemzően diákmunkaként foglalkoztatják a gyakornokokat. Kisebbek meg sokszor nem vesződnek ezzel, és rendes bejelentés van. Arra sincs megkötés, hogy hány órányi munkaviszonyod lehet. Lehet akár heti 80 is, egyetem mellett is (más kérdés hogy így nem lehet élni).
2021. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármi, nincs rá jogszabály. Annyi kell, hogy te tudd összeegyeztetni a munkaórákat és a tanórákat.

Dolgoztam diákmunkát, egyszerűsített munkaszerződéssel alkalmakra bejelentve, és teljes munkaidőben is aktív hallgatói jogviszony mellett.

2021. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!