Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtek, vagy tulreagálom? 🤔

Figyelt kérdés

Kozepvezető vagyok egy cégnél próbaidőn. 2 hónap alatt kiderult, hogy a főnökünknek hisztirohamai vannak és olyankor boxzsaknak használja a kollégákat akit épp az útjába sodor a véletlen.


Múltkor engem is betalált. Azóta pici szorongassal nyitom meg az emailjeit, stb....


Úgy döntöttem folytatom a keresést, és amint adódik másik lehetőség le fogok lépni innen, ha ez a helyzet nem normalozalodik.


Jól teszem? Tulreagálom?



#próbaidő #Munkahelyi agresszió
2021. márc. 23. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:

*cselekedek

*normalizalódik

2021. márc. 23. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2021. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kovibe simman rendorseg es feljelentes
2021. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ ki a főnök. egy túlbuzgó nyaller homokos pali, vagy egy túlvezérelt ostoba nő?
2021. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Nő, de azért nem mondanám ostobanak. Egyszerűen csak tapasztalatlan vezető, úgy tűnik.

2021. márc. 23. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

"boxzsaknak használja a kollégákat"


Mármint fizikailag, ténylegesen ütlegeli őket? :D

Ez azért elég érdekes.

Bár nekem is volt egy ilyen főnököm, enyhén szólva szociopata volt, de őt viszonylag hamar ki is rúgták.

2021. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Nem, "csak" verbalis az erőszak...

2021. márc. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!