Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mentálisan beteg főnökkel...

Mentálisan beteg főnökkel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
1 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Észrevettem már az elején, hogy a főnököm kicsit furcsa, de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Időközben persze kiderült, hogy nyugtató és altató függő, sokszor annyira túladagolja magát, hogy esik kel. Volt már túladagolása is, ennek kórház lett az eredménye... Ehhez mértem a hangulata is nagyon változó, eleinte nagyon kedves volt, aztán amikor 7-8 hónapja voltam ott, hirtelen előállt avval, hogy kirúg, mert megakarja spórolni a fizetésemet. Teljesen váratlanul egyik napról a másikra. Kolléganőm győzte meg, hogy ez hülyeség, mert nincs aki elvégezné a munkámat. Ez volt az a pillanat, hogy minden tiszteletemet elvesztette. Most már mindenbe beleköt, egyszer az a baja, hogy nem beszélgetek sokat a kollégákkal. Ma azért szólt be, hogy jó lenne ha nem azt hallaná, hogy beszélek, hanem azt hogy dolgozom. Olyan iszonyú problémái vannak, amik miatt totál kiakad hogy víz van a vízforralóba, ég a villany, száraz a virág... Agyrém amit művel egy normális ember számára. Én már eljutottam oda, hogy ha benn van egyetlen szót se szólok, úgy csinálok mintha nem is látnám. Nektek volt ilyen főnökötök? Hogy kezeltétek? Sajnos a jelenlegi helyzetben a felmondás nem opció.

2021. márc. 23. 23:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Es a tavmunka? :s

Irto nehez lehet igy lenyomni minden napot.


Nekem az irodai munkatarsam volt teljesen kibirhatatlan, kiegett, idegbeteg eszelos harpia, beteg ugyfellel is veszekedett, igazi dementor, minden eletoromot es energiat elszivott, soha egy pozitiv megnyilvanulasa nem volt, ha sutott a nap, az volt a baj, ha be volt csukva az ablak az, ha ki volt nyitva, amaz. Brutal kenyszeres is volt. Konkretan minden nap vegen olyan voltam tole mint a kifacsart citrom. Egy terben kellett lennunk a nap 8 orajaban kettonknek es mas nem volt abban az epuletben, csak mi. Kikeszitett par honap alatt, megkertem a fonokom, hogy helyezzen at. Egy idore megoldas volt. Vegul felmondtam.


Nagyon rossz, hogy nem mondhatsz fel, de merlegeld hogy a te mentalis jolleted lerontasa megeri e azt h 1-2 honapot munkanelkuli segelyen tolts.

2021. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szitu. Rajtam ez úgy jött ki, hogy állandó komoly izületi problémáim lettek. Injekcióztak, nem tudtam mozgatni a végtagjaimat a fájdalomtól, sokat voltam beteg én, aki 28 év alatt 2-szer volt keresőképtelen életében.


Az, hogy ez összefügg a defektes kolléganővel, csak akkor derült ki, amikor valaki azt mondta: "Nem megemelted magad, hanem olyan terhet cipelsz, amit már nem bírsz el" és a kolléganő felé intett.


A főnököm női hisztiként kezelte ezt a problémámat. Mikor mondtam, hogy akkor más munkahelyet leszek kénytelen keresni, nagy nehezen áthelyezett máshova. Itt 3 éve vagyok, azóta nem voltam beteg.


Én tudom, hogy nem éri meg maradni...

Persze csak akkor, ha anyagilag nem kerülsz miatta padlóra.

2021. márc. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt felettesem egy főnökösködő, kontroll mániás szociopata volt. MINDEN a hatalom és a hülye cég több részleg vezetésével bízták meg. Napi ordibálás, játszmázás stb. MINDENKI utálta. Egyik kollégám nyugtatót szedett miatta.


MINDENKI helyett, egyedül próbáltam tenni valamit, vezetőséggel dumálni stb. +1 évig hallgattam, hogy jobb lesz minden. Nem lett, eljöttem, én a sokadik voltam, aki miatta ment el. Azóta munkanélküli vagyok, de így is megérte.

2021. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Na figyelj csak! Én főnök vagyok. Nem az állam adja a pénzt, fizut, hanem Én. Engem első ránézésre utál mindenki, mert a külső adottságaim sokkal jobbak az átlagnál... Pénzem is van, jól élek, mindenem megvan és Nem dolgozom. Napot lopok egész nap, telózok. Alkalmazottak végeznek mindent. Van mégegy bibi. Mindig vidám vagyok, sosem panaszkodom, tényleh mindenki irigyel. Röhögök, szórakozom. A párom is imád, látványosan szuper az életem. Jön mégegy nagyobb bibi, nem szülök!!!! Mindig hangoztatom mindenhol. Rosszul vannak tőlem az emberek, pedig senkinek se ártok, csak irígyek. Igen, szeretnek mentális betegnek engem is elkönyvelni, bár nem tudom miért.... Így könnyebb az átlag lelküknek. Egyetlen opció van csak, a felmondás. Semmi baj, jön új, mindig így volt. Ki nem szarja le? Ha meg nem mondasz fel, elviseled. Érted? Ilyen egyszerű!! Vagy mit gondoltok? Majd a főnök is szarul lesz miattatok, szül, szenved, stb, csak mert ti mentális betegnek tituáljátok? Leszarom. Nekem csak a bevétel kell, vagy te termeled, vagy új alkalmazott, ahhoz, hogy ugyanolyan jól éljek mint mindig. Kapis?
2021. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Én főnök vagyok. Nem az állam adja a pénzt, fizut, hanem Én"


a stílusod miatt vannak rosszul az emberek mucika, mert tipikus magyar mentalitásod van: "ÉN más vagyok, mint a többi".

2021. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem szoktam hangoztatni, utolsó. Édes vagyok, aranyos, gyönyörű, vidám arcom van.... Mindig mosolygoo, hisz szuper minden. Nem nagyon beszélek senkivel. Csak gondoltam beírok ide a miheztartás végett..... Engem Csak emiatt utálnak, hisz nem vagyok szemét, csak túl jó hozzátok képest minden.
2021. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

" Csak gondoltam beírok ide a miheztartás végett..... Engem Csak emiatt utálnak, hisz nem vagyok szemét, csak túl jó hozzátok képest minden."


Tessék kérdező. Egy mentálisan beteg ember, mint főnök, mint társ. Egoizmus magasiskolája, szociopata, kifele prezentál.


"miheztartás végett" mi vagy te az anyám, hogy így beszélj?:D Uralkodó és erőszakos is.

2021. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Osztan megis kell itt verni magad kommentekben, tenyleg szupi lehet minden 🤣
2021. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen átlagos emberek xd Csak szánlak benneteket. Na, ezért írtam a "mentálisan beteg" főnökre. Ti így hívjátok azokat akikre irígyek vagytok. Ez van. Beszoptátok. Na irány melózni.
2021. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Ertheto, hogy megszolitva erezted magad a mentalis beteggel.🤣
2021. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!