Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mentálisan beteg főnökkel...

Mentálisan beteg főnökkel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
1 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Észrevettem már az elején, hogy a főnököm kicsit furcsa, de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Időközben persze kiderült, hogy nyugtató és altató függő, sokszor annyira túladagolja magát, hogy esik kel. Volt már túladagolása is, ennek kórház lett az eredménye... Ehhez mértem a hangulata is nagyon változó, eleinte nagyon kedves volt, aztán amikor 7-8 hónapja voltam ott, hirtelen előállt avval, hogy kirúg, mert megakarja spórolni a fizetésemet. Teljesen váratlanul egyik napról a másikra. Kolléganőm győzte meg, hogy ez hülyeség, mert nincs aki elvégezné a munkámat. Ez volt az a pillanat, hogy minden tiszteletemet elvesztette. Most már mindenbe beleköt, egyszer az a baja, hogy nem beszélgetek sokat a kollégákkal. Ma azért szólt be, hogy jó lenne ha nem azt hallaná, hogy beszélek, hanem azt hogy dolgozom. Olyan iszonyú problémái vannak, amik miatt totál kiakad hogy víz van a vízforralóba, ég a villany, száraz a virág... Agyrém amit művel egy normális ember számára. Én már eljutottam oda, hogy ha benn van egyetlen szót se szólok, úgy csinálok mintha nem is látnám. Nektek volt ilyen főnökötök? Hogy kezeltétek? Sajnos a jelenlegi helyzetben a felmondás nem opció.

2021. márc. 23. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy dolog😄😄😄 Mit érdekel ki mit mond míg tetszem magamnak, látom ezt másokon is..., szóval ez pipa. A legtöbb embernek ez nem jött össze, szenvednek miatta. Míg van szép otthonom, hitelmentes, szép autóim, hitelmentesek, és bőven megtakarításom. Öregkoromig is ellennék belőle nulla munkával. De van jól fialó üzletem, ahol nem kell gürizzek. Szóval minden adott a jóléthez. Valljuk be, ez azért elég ritka.... És boldog párkapcsolatban élek, ahova se barátok, se gyerek nem fér bele, hisz mindig együtt akarunk lenni. Kutya is van,imádjuk,tehát még a cukigyerek is megvan, csak nem üvölt meg nem kell kelni hozzá, meg pelenkázni, tiniként se sápol le, meg nem köcsögösködik. Már bocs, de ilyen életről az ország bőven 90 százaléka csak álmodozik. Ja... És engem nem baszogat semmilyen főnök xdddd. Nem vagyok szomorú, ergo nincs depi. Nem vagyok se fizikai, se pszihés beteg. Hangokat se hallok. IQ-m magas, nyelveket beszélek, persze hogy támadtok, hisz mást nem tudtok. Na irány melózni!!!!!!
2021. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ti így hívjátok azokat akikre irígyek vagytok. Ez van. Beszoptátok. Na irány melózni."


még önigazolja is, hogy nárcisztikus, vitatkozik is, hogy már pedig NEKI van igaza, Ő a tökéletes ember, mindenki más egy proli. Erre a stílusra nem vagyok irigy, nagyon sokat kell még magadon dolgozni.


Na, irány a pszichológus mucika.


Remélem kérdező kaptál választ a kérdésedre.

2021. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Köszi, nem kell menjek pszichológushoz, jól érzem magam, a párom imád, minden szuper. Ha titeket zavarlak, menjetek ti! Nem nekem kell tűrnöm a melóhelyen xddddddd. Idióták!! Xd csak röhögök rajtatok
2021. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Atyaisten🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nem tűnik fel mekkora troll? 😂 Én egy szavát se veszem komolyan.
2021. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

" a "mentálisan beteg" főnökre. Ti így hívjátok azokat akikre irígyek vagytok."


Lemaradtam valamiről? Mikor kezdődött a veszekedés? :)


A magam részéről nem tudok irigy (rövid i-vel) lenni azokra a főnökökre, és kollégákra sem, akik mentálisan betegek. Inkább csak sajnálom őket, hiszen az elnevezésében is benne van, hogy "betegek". Azokat viszont irigylem (?) felnézek rájuk (?), akik el tudják őket viselni akár rövid, akár hosszú távon.


Nekem sikerült anyagilag megkopasztanom egy ilyen defektes főnököt. Hasonló mentalitással rendelkezett, mint Te, ebből kifolyólag azt hitte, hogy mindent megtehet a "rabszolgáival". Nem volt szerencséje, az egyik megmutatta neki, hogy téved...

2021. márc. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Detto ezt gondolom a dologrol. Az ilyen "nekem termeled a penzt" ember nemcsak a dolgozokkal banik igy. Szerintem az ilyen azert vallalkozo, mert nem illesztheto be egy csapatba.


Volt felettesem kb ugyanez volt, ugyanigy allt hozza. Olyan szinten antiszoc volt, hogy az irodaba sem jart be, mert nem valo emberek koze.


Nem vagyok erre irigy, max sajnalom, hogy sok ilyen ember maszkal, amiota bezartak a lipotot.

2021. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Engem az jobban elborzaszt, hogy ez a pszichopata főnök itt egy nő. Csávónál nem lepődnék meg a felxelés és az alpári hozzáállás miatt, de egy nőtől ilyeneket hallani gáz.
2021. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Juj mennyi válasz lett :D az én főnököm is nő és sajnos azt tapasztaltam az elmúlt évek folyamán, hogy a női főnökök sokkal rosszabbak. A kedves kommentelő is remekül bemutatta ezt. 16-os válaszoló jól megfogalmazta, amit én is érzek most a főnököm iránt. Sajnálatot és szánalmat érzek. Elérte amit akart, saját iroda, ő a főnök, senki nem "dirigál" neki , két kézzel szórhatja a pénzt, mindent megkaphat/megvehet amit akar... Csak éppen a józan esze ment el teljesen. Persze azóta is kötekedik mindenkivel, de elkönyveltem hogy egy beteg ember, ezért nem is várok tőle semmit. A fizetésemet utalja, aztán ennyi. Mihelyt lehetőségem adódik másik állás után nézek, de addig is magasról lesz.rom az elmebeteg viselkedését. Lehet, hogy én csak egy beosztott vagyok, de legalább nem vagyok gyógyszerfüggő.
2021. márc. 26. 23:08
 20/24 anonim ***** válasza:

19


En irtam a nyugtatos kollegas reszt. Ja az en fonokom is no volt.


Lehet lepontozni, de a no az beviszi a szemelyes dolgait a munkahelyre. Volt felettesem minden szemelyes hulyeseget rajtunk vezette le, meg hogy mi nyeljunk, csak mert o pont hisztis kedveben van. Van ellenpelda is jo noi vezetore, de en (lehet mert pasi vagyok), ferfi fonokkel egyszerubben kijottem. Vagy ha volt valami hiszti, rohogtunk es kesz.


Noi felettesek erzelmileg ugy tudtak megalazni, hogyha nem no lett volna es nem felettes, kiabaltam volna vele.


Nem a fonoknek termelem a penzt. A vallalkozasnak. Csak jo magyar szokas szerint a tobbletet nem a vallalkozasba forgatja, hanem maganak vesz luxus dolgokat. Aztan jon egy megtorpanas, es megy a nyafi, hogy hat nincs penze, kirug. Voltam olyan cegnel, ahol rendesen be sem jelentettek, de mellettem beszelte meg milyen luxus dolgokat vesz a lakasba...

2021. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!