Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó és burkoló kettő...

Programozó és burkoló kettő együtt? Működhet?

Figyelt kérdés

Programozóként végeztem de még nincs állásom, és a kezdő fizuk sem olyan fényesek a közhiedelemmel ellentétben. Kivéve ha multihoz megy az ember dolgozni. Ezért úgy döntöttem elvégzek még egy burkoló tanfolyamot, mert szerintem szép szakma, és amúgy is dolgoztam már építőiparban. Elsősorban félállásban (később vállakóként)

burkoló munkát vállalnék hétvégente. Így talán megkeresem azt a pénzt amivel haladni is lehet az életben. Jó ötlet szerintetek? Működhet ez így?


2021. febr. 22. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Ki tart vissza? Én nem csinálnám, mert a hétvégém a családomé, de ha te hajtod a pénzt, akkor hajrá.


Mondjuk tudod kinek kellene olyan burkoló, aki csak hétvégente és rá.

2021. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Senki nem tart vissza!

Elvi kérdés volt.

"de ha te hajtod a pénzt"

Igen szeretnék pénzt keresni, és ha nem megy másképpen akkor vállalok munkát pluszba ha szükséges .

A család meg majd szépen örül amikor nyaralni megyünk, meg nem azon kell gondolkodni hogy mit együnk. Ne hogy már én legyek a f*sz mert szeretnék itthon megkeresni egy jó fizetést.



"kinek kellene olyan burkoló, aki csak hétvégente és rá"

Mondjuk annak akinek kell burkoló.

2021. febr. 23. 00:15
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Jobban is jársz. (egy senior programozó)
2021. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2%

Nálunk többen mentek át szakmába.

Jobban is keresnek.

2021. febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Nincs jövője a szakmunkának. Mire elvégzed az okj-t már rég robotok fognak burkolni, akiket a programozók irányítanak a jakuzziból.
2021. febr. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Mikor még nappalis diák voltam, iskola mellett dolgoztam egy olyan kőműves vállalkozónál aki senior fejlesztő volt, és a pénzét egy kőműves vállalkozásba forgatta, majd pályát váltott. Évente csináltak 3-4 házat, a nehéz fizikai munkát 1-2 segéddel csináltatta, hétvégén soha sem dolgoztak, hétköznap a munkaidő 7-5-ig volt nála. Ez volt 2010-11-ben, nem tudom szám szerűen hogyan alakultak a bevételei de maradt a szakmában azóta is.

Az elképzelés működőképes lehet, amennyiben van mögötte tartalom. Hasraütésre nem biztos hogy működni fog a koncepció.

2021. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha ez komoly akkor te tényleg beteg vagy.
2021. febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Hiába pontoztok le trollok!


Bizony programozók nagy része elhagyja a pályát és megy építő iparba, vagy cnc-zni, vagy mezőgazdaságba.

2021. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem végeztél te programozóként sehol, csak egy ostoba troll vagy. Aki kezdő programozóként bruttó 400 alatt keres... Az annyit is ér. Más szakmákban ehhez is hosszú évek kellenek. Ennyit a nem túl fényes kezdőfizetésekről.
2021. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

Nem tudsz rólam semmit. Agresszíven támadsz. 15 éve programozom.

Troll te vagy, mert érvek nélkül személyeskedve terelsz és támadsz.

2021. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!