Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem küldtek linket az állásinterjúhoz?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra. 3 nappal később, 19-én (a jelentkezési határidő utolsó napján) visszajeleztek a megadott e-mail címemre, hogy 24-én (azaz ma) első körös meghallgatást tartanak a Microsoft Teamsen keresztül. Írták, hogy 22-én fogják megadni a meghallgatás pontos időpontját. Kérték, hogy soron kívül jelezzünk vissza, hogy megfelel-e nekünk ez, vagy nincsenek meg az informatikai feltételek az interjúhoz, és akkor személyes meghallgatást tartanak.

Már 1 órán belül visszaírtam, hogy részt tudok venni az online meghallgatáson.

22-én nem küldtek linket, gondoltam, hogy valami késlekedés történt, de 23-án majd küldik. Nem küldték. Gondoltam, hogy nem feleltem meg a legelső szűrőn, amikor átolvasták a jelentkezésemet.

Azt nem értem viszont, hogy akkor miért nem írnak elutasító e-mailt, hogy "köszönjük jelentkezését, de..."

Felhívni őket már késő lenne, meg nem akarok megalázkodni, aki annyira pitizik egy interjúért. Ha a legelső e-mail megérkezett tőlük, a linknek is meg kellett volna, ha akarták volna, hogy megjelenjek az interjún. Egész egyszerűen valamiért nem feleltem meg, és ennyi? Nem értem, mert - nem akarok nagyképű lenni - szerintem ahhoz vagyok elég képzett és tapasztalt, hogy legalább az első rostára behívjanak.



2021. márc. 24. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Fel kellett volna őket hívni 23-án, de ha most gyorsan felhívod őket, talán még nem késő.
2021. márc. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Spamben, frissítés mappában nézted?
2021. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

írtam nekik e-mailt, és rögtön visszajeleztek, küldték a linket


- már elengedtem az egészet, de most kezdhetek izgulni :)

2021. márc. 24. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, miért lennél megalázkodó, hogy rákérdezel egy alap dologra.


Nekem pont a hetekben volt egy állással kapcsolatban, hogy a beadott anyag után nem jeleztek vissza, előfordul. Elfelejtik, véletlen kihagyják, vagy egyéb probléma lép fel. Csak ki kell nyitnod a szád, ennyi.

2021. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
közben vége lett a meghallgatásnak, hát kb úgy beszéltek velem, mint a szarral, én láttam őket, ők viszont nem láttak engem, és nem is nekem való munka lett volna
2021. márc. 24. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy tanulsagos eset volt a jovore nezve. 🙂 Legkozelebb jelzel es levonod a kovetkezteteseket. Meg egy ceg amit kihuzhatsz a listadrol.
2021. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!