Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi gazdaság mesterszak...

Nemzetközi gazdaság mesterszakon végeztem, angol nyelven. Bp, Kpmg, Morgan Stanley stb. Hova érdemes jelentkezni, ha nincsen specifikus tudásom egyes területen, hanem inkább mindent érintett az egyetem?

Figyelt kérdés
Itt azt értem, hogy sok mindenről tanultunk, viszont nem alakult ki specifikus tuásom semmilyen területen.
2021. márc. 25. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhová...
2021. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Citi, Morgan, Blackrock, bankok, multik mint Exxon, BP, állami cégek (nem vetné el) , bárhová.

A fizetés kb ugyan akkora lesz mindenhol, max ha sikerül kifogni egy jobb pozit, magasabb.

Szakmai tapasztalatod honnan van?

2021. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy írják, jelentkezz mindenhová, és a végén látni fogod mire elég a tudásod (hol meddig jutsz el az interjúkban) és hogy milyen tudást keresnek leginkább.

Ha felvesznek valamelyik multihoz, készülj fel hogy nem fognak agyonfizetni (agyondolgoztatni annál inkább) viszont 2-3 év múlva egy sokkal jobban fizető poziba fogsz tudni továbblépni.

2021. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!