Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban felháborító lenne,...

Valóban felháborító lenne, hogy a főnök, egyben tulaj 10x annyit keres mint az emberei?

Figyelt kérdés
Nagyjából havi 1,5 - 2 millió forint míg a munkások 140-200 között keresnek. Könyvelő váltás van folyamatban és aki ki lett rúgva kikotyogta a munkásoknak és most ezen megy a kupaktanács, megerősítést kérek, hogy ez máshol is így van és ne csodálkozzanak!
2021. márc. 27. 08:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
93%
Ez máshol is így van, ne csodálkozz.
2021. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
13%
Mindenhol így van. A mostani cégtulajoknak csak a pénz kell és ezt kihasználják bármi módon. Ezért nem kene alkalmazottként dolgozni csakhát nem olcsó egy vállalkozás alapítása.
2021. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:

Ha én vagyok a fónök, akkor nem!


Egyébként meg mindenki utánad csinálhatja.

2021. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
85%
Miert baj ez? O teremti meg a munkahelyet szamotokra, legyel te is fonok és ennyit fogsz keresni
2021. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
85%
O a tulajdonos, ha nem keresne ennyit ugyanúgy az O vagyona lenne, nem tok mindegy hogy év végén vesz ki 20 millió osztalékot vagy havonta 2 millió fizetést? Vagy eladja a céget a feketék fölül 200 millióért? Ez mindenhogy az O pénze.
2021. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
83%
Nalunk atlagban 40-50 milliot keres, a fizetes meg annyi amennyi nektek, szoval nektek eleg jol ad a főnök:D
2021. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
91%

Nem felháborító. Ő a tulaj, aki befektetett a cégbe és munkát adott az embereknek. Most megpróbálja "learatni" a befektetéseinek gyümölcsét.


Ha nem tetszik a bérezés akkor keress magadnak másik állást. Nem a szocialozmusban élünk.

2021. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:
Nincs erre valami törvény az egyenlőség jegyében? Én aki termeli a hasznot a cégnek az 150 ezret keres aki meg csak ül a székében az 10x ennyit.. én ezt nem engedném
2021. márc. 27. 08:49
 9/78 anonim ***** válasza:
87%

Te aki, "termeli" a hasznot a cégnek, egy egyszerű ember vagy, akit bármikor lehet pótolni. Kereslet-kínálat pajti. Nélküled meg van a cég nagyon jól, viszont nem lenne cég az alapítója nélkül.


Ő kockázatot vállalt a beletett energiájával a cégébe, a pénzét, idejét tette bele. Te azon kívül, hogy elvégzed a kijelölt munkát, mit kockáztatsz?

2021. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
A megélhetésemet, hogy ilyen kevés bért adnak nekem miközben én meg a társaim hajtom fel a milliókat hogy neki legyen új autója meg nagy háza , csak ennyit semmi mást!
2021. márc. 27. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!