Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy önálló stabil egzisztenciám legyen, ha fél évente rugdosnak kifele minden munkahelyemről?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 04:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Dolgozz úgy, hogy ne rugdossanak ki folyamatosan.
2021. márc. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Piac képes szakmával.
2021. márc. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Hat, olyan szakmat kene valasztani es ugy dplgozni hogy ne rugjanak ki.


Eleg sok szakmaban dolgoztam, pincertol kezdve programozoig, soha sehonnan nem rugtak ki.

2021. márc. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Végezd úgy a munkád, hogy ne rúgdossanak ki rendszeresen.
2021. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elárulod esetleg hogy eddig milyen jellegű munkákat végeztél, és mi volt a fő oka, amiért megváltak tőled ?
2021. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb embert egyszer sem rúgják ki, vagy legfeljebb csoportos leépítés miatt. A hibát magadban kell megkeresned, mert a félévente kirúgás igen "különleges".
2021. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
12 év munkaviszonyom alatt egyszer rúgtak ki azért, mert a raktárban összevesztem egyik munkatársammal neki pedig jó haverja volt a műszakvezető. Másodszor azért repültem, mert egy üres doboz a zsebemben maradt abból a termékből amit a cég gyártott és szerintük el akartam lopni az üres dobozt. Ezekből tanul az ember fiatal fejjel, hogy később ne kövessen el buta hibákat. Hogy félévente rúgnak ki valahonnan az elég különös.
2021. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy szerencsétlen áldozat....aki tökéletes, de mindenki más hülye és 9elkene esküdött össze a világ??


😂😂😂

2021. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy külföldi fórumon olvastam egy versenyzőről, akit egy nyomdából az első héten küldtek el, mert a vágógépen leragasztotta a biztonsági infra érzékelőt, hogy be tudjon nyúlkálni a gépbe miközben az több tonnával vág. Ő nem értette, hogy mi ezzel a baj, kicsit a kérdezőre emlékeztet...
2021. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az érdekes, mert ha a biztonsági infra érzékelőt leragasztja akkor el sem indul a gép, mivel azt érzékeli, hogy valaki benyúlt. Kicsit sántít a sztori, nem?
2021. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!